1 Mayıs sembol oyununda kim elendi

/ 1 Mayıs 2018 / / yorumsuz
1 Mayıs sembol oyununda kim elendi

Survivor yarışması 1 Mayıs sembol oyununda kim elendiği bu akşamın merak edilen yarışması oldu. Sembol oyunları sonucunda kim daha fazla sembol parçası toplarsa Kıbrıs yolundaki şanslı yarışmacı olacak. Kız ve erkeklerin kendi aralarında bireysel yarıştıkları 1 mayıs gecesi kim elendi hep beraber görelim.

Survivor 2018 1 mayıs sembol oyununda kim elendi

Yarışmacıların kıyasıya mücadele verdiği parkur üzerinde hızlı olan kazanıyor. Aynı parkurda defalarca yarışan yarışmacılar arasındaki en seri ve nefesini en iyi kullanıp sonunda Turabi’nin elini yardığı fayansları kıran oyuncu puanı kazanıyor. Geçen hafta sembol oyununda Elif sembol oyunundan elenmişti. Yağmur’un müthiş performansı son 2 haftadır adada rüzgarını devam ettiriyor. Kızlarda en yüksek puan Yağmur’un eğer bu hafta da puan alır ise büyük ihtimalle Yağmur kızlardan Kıbrıs yolundaki şanslı isim olabilir. 1 mayıs kızlardan kim elendiğinin ayrıntıları geliyor.

Erkekler 1 mayıs sembol oyunu için çok ateşliler. Ümit Karan kime kızdı ve neler söyledi Acun Ümit’i nasıl uyardı bunun cevabını an ve an aktaracağız. Geçtiğimiz hafta Turabi karşısında Hilmicem sembole veda etmişti. Hırslı oyuncu Turabi sembol oyununda oynayacakmı 5 maç ceza alan Turabi’nin son durumu ne oldu.

Ümit Karan sakatlandımı son durumu ne ?

Sembol oyununda Ümit Karan hızlı geçmesi gereken parkura göremeyip kafasını çarptı. O hızla çarptığı yere yığılan Ümit Karan sakatlandımı son durumu nedir? Ümit Karan’ın sağlık durumu hakkındaki son durumu da sizlere an ve an aktaracağız ancak kendisinin şuan için toparlandığını ancak biraz dinlenmesi gerektiğini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Başında önemli hasar olmayan Ümit Karan oyuna kendi isteği ile devam etti ancak doktor tarafından kontröller sürüyor. Şiddetli çarpma ile başında oluşan darbe travmaya neden olabilecek basınç yaratmış olabilir.

Merve, Damla, Birsen ve Yağmur bir üst tura bayanlar takımında çıkarken erkeklerde ise Adem, Hilmicem, Turabi ve Ümit bir üst tura çıkan 4 erkek oldu. Diğer tüm yarışmacılar ise sembol oyununda elenen oyuncular arasındalar.