11 Haziran 2018 Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları

/ 10 Haziran 2018 / / yorumsuz
11 Haziran 2018 Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları

Sabah gazetesinde yayınlanan sonuçlar listesi 11 Haziran 2018 Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları sitemizde yayınlandı. Başvuru numaranız ile sorgulama yapabilirsiniz. Kim Milyoner Olmak İster 11 haziran başvuru sonuçları listesi yayınlandı. Gelin 11 Haziran 2018 Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları listesine göz atalım.

Sabah Gazetesinin küpürünü sizin için yayınladık. Bu sayede 11 haziran 2018 Kim Milyoner Olmak İster başvuru takibini kolayca yapabilirsiniz. İnternet başvuruları sonucunda sizlere başvuru numarası verilir. Bu başvuru numarası sonucunda 11 Haziran 2018 Kim Milyoner Olmak İster başvuru sonuçları Sabah gazetesinde yayınlanır. Sonuçlarına göre mülakata çağrılırsınız. Mülakat sonucunda ise Murat Yıldırım karşısına çıkmaya hak kazanırsınız.

Yarışmada toplam 12 soru sorulur. Şansınızın yaver gitmesi durumunda bildiğiniz alandan soru gelir ise 12 sorunun sonunda büyük ödül 1 milyon TL sizin olabilir. Az para değildir. Tüm hayat boyu çalışmadan yaşamaya kalktığınızda yetecek güzellikte hele ki büyük bir yatırım hayaliniz var ise iş gayrimenkul her türlü alanda değerlendirebileceğiniz hatta banka müdürlerinin kapıda sizi karşılamasına tanık olacağınız mevla.

Eğer sizin de adınız 11 Haziran 2018 Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları listesinde yer alıyor ise beklemede kalınız. Telefonunuzdan aranacaksınız ve randevu tarihiniz iletilecek. Size verilen tarih ve saatten önde randevu alanında olduğunuzda önce dış diksiyon testine tabi tutulup sonrasında ön eleme testine tabi olacaksınız. Testi geçmeniz durumunda ise kapılar sizin için açılacak. Açılan kapıların ardında üç joker, Murat Yıldırım, Refakatçılarınız ve sizi izleye Türkiye olacak. Belki bu gün sizin için değişimin başlangıcı olabilir ? Bir anda ev araba iş sahibi olabilir yada kim bilir etrafınız sizden borç isteyen arkadaşlarınız ile de dolabilir.

11 Haziran 2018 Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları listesiBenzer Konular