12 Ekim Cuma Gelin Evi Bu hafta kim kazandı ?

/ 13 Ekim 2018 / / yorumsuz
12 Ekim Cuma Gelin Evi Bu hafta kim kazandı ?

Show TV de yayınlanan Gelin Evi programını bu hafta kazanan isim belli oldu. 12 Ekim cuma Gelin evi bu hafta kim kazandı ? Bu hafta kazanan isim belli oldu. İşte Gelin Evi’nin yeni haftasında kazanan isim.

Gelin Evi 12 Ekim tarihinde kazanan gelin adayı belli oldu. Altın ödülü için Fadimana, Ayşegül, Özge, Elif ve Ayşegül Gelin Evi bu hafta yarışan isimler oldu. Bir hafta boyunca ekranlara gelen yarışmada cuma günkü büyük final heyecanı nefesleri kesti. Gelin Evi programında son gün ödülü kazanan isim belli oldu. Elif, Özge, Ayşegül, Sinem ve Fadimana arasında kazanan isim belli oldu.  Gelin Evi 12 Ekim kim kazandı?

 

Gelin Evi Ayşegül kimdir ?

 

Gelin Evi programı bu hafta kazanan yarışmacı Ayşegül oldu. Gelin Evi Ayşegül Gelin’in altınları kazanması oldukça haklı bulundu. Bu hafta Ayşegül hanım kazanması çok sevindirdi. Gelin evi Ayşe Gül Kesikbaş kimdir ? 1 yıllık evli, 22 yaşında, şal tasarımcısıdır.  Ayşegül Trabzonlu olup eşi Amasyalıdır. Bursa Gürsu’da yaşamaktadır.  Gelin Evi haftaya pazartesi günü yeni yarışmacılarıyla ekranlara gelecek.

Gelin Evi Bu hafta kim kazandı belli olduğuna göre Gelin evi yarışmasında bu hafta yarışan yarışmacıları bir hatırlayalım.

Gelin Evi 594. Bölüm; 3 yıllık evli, 22 yaşında, ev hanımı Elif Ekmekçi’nin evine konuk olundu. Elif Hanım’ın çeyizlerinin serilip, düğün fotoğraflarına bakılıp, videolarının da çıkacağı programda rekabet, eğlence ve çekişmeli dakikalar hiç eksik olmadı.

Gelin Evi 593. Bölüm; 3,5 aylık evli, 26 yaşında, muhasebeci Fadimana Üçkardaş’ın evine konuk olundu. Fadimana Hanım’ın çeyizlerinin serilip, düğün fotoğraflarına bakılıp, videolarının da çıkacağı programda rekabet, eğlence ve çekişmeli dakikalar hiç eksik olmadı!

Gelin Evi 592. Bölüm; 1,5 yıllık evli, 27 yaşında, muhasebeci Özge Kahraman’ın evine konuk olundu.

Gelin Evi 591. Bölüm; 1 yıllık evli, 22 yaşında, şal tasarımcısı Ayşe Gül Kesikbaş’ın evine konuk olundu.

Gelin Evi 590. Bölüm; 3 aylık evli, 24 yaşında, acil ambulans ve bakım teknikeri Sinem Karainciroğlu’nun evine konuk olundu.Benzer Konular