12 Mayıs Adını Sen Koy 170.Bölüm Fragmanı neler olacak özeti tüyoları

/ 11 Mayıs 2017 / / yorumsuz
12 Mayıs Adını Sen Koy 170.Bölüm Fragmanı neler olacak özeti tüyoları

Gündüz kuşağının sevilen dizisi Adını Sen Koy, 12 Mayıs Cuma akşamı haftanın son bölümü olan 170.bölüm ile izleyici karşısında olacak. Ekrana gelecek olan yeni bölümde neler yaşanacağını öğrenebilirsiniz. Sizlere bu konuda bazı tüyolar vermek istiyoruz.
ADINI SEN KOY 170.BÖLÜM TÜYOLARI VE ÖZETİ – 12 MAYIS

Ömer ile arasındaki sorunları sona erdiren ve çözmüş olan Zehra artık kendisini çok iyi hissetmeye başlamıştır. Ancak son anda yine bir problem çıkmasa olmaz zaten! Müzeyyen Hanım boş durmamaktadır. Söylediği sözler ile Zehra’nın aklını karıştırmış ve Ömer ile yine arasının bozulmasına sebep olmuştur.

Alev’in ise devamlı olarak işlere devam etmesi izleyicileri de tedirgin etmeye başladı. Amerika konusunu Müzeyyen’e açan Zehra nasıl bir sonuca ulaşacak merak edilmektedir. Bu arada Zehra’yı Alev konuşması için zorlamıştır.

Koray ise Beton’a yardımcılarına devam etmektedir. Daha önceden yaptıklarını bir tarafa almış durumda ve şu an onları aklına bile getirmiyordur. Beton’un kalacak yerinin olmaması onu etkilemiştir. Bu arada Beton’un aklında tek bir düşünce vardır. Hala Mehtap’ı düşünmeye devam etmektedir. Mehtap ise Emre’yi iş bulma konusunda yardım edecek mi merakla bekleniyor.

ADINI SEN KOY 170.BÖLÜM FRAGMANIBenzer Konular