14 Ekim O Ses Türkiye yarışmacıları kimdir ?

/ 14 Ekim 2018 / / yorumsuz
14 Ekim O Ses Türkiye yarışmacıları kimdir ?

O Ses Türkiye 14 Ekim bölümü ile devam ediyor. Yeni jüri üyeleri Beyaz, Seda Sayan ve deneyimli jüriler Hadise, Murat boz ile beraber sahne alan yarışmacıları kendi takımlarına almak için yarışıyorlar. 14 Ekim O Ses Türkiye yarışmacıları hangi şarkıları söyledi yarışmacılar hangi jüri üyesini seçti sizler için derledik.

 

O Ses Ceyhun Can kimdir ?

O Ses Türkiye Ceyhun Can kimdir ? 

O Ses Türkiye’ye Ankara’dan katılan 18 yaşındaki Ceyhun Can öğrenci. TRT Ankara Radyosunda gençlik korosunda olan Ceyhan küçük yaşta müzikle uğraşmaya başlamış. Sonuç ne olursa olsun bu platformda bulunmak beni mutlu ediyor diye konuşan Ceyhun umarım jüriyi döndürebilirim diye konuştu. Bitlis’in Önünde Bağlar türküsü ile sahneye çıkan Ceyhun’a Beyaz, Hadise ve Murat Boz döndü.  Ceyhun Can, jüri üyesi olarak gelmeden önce karar verdiği kişi olan Beyazıt Öztürk’ü seçti.

O Ses Osman Suna kimdir ?

O Ses Türkiye Osman Suna kimdir ? 

22 yaşındaki Osman Suna, O Ses Türkiye’ye Denizli’den katılıyor. Osman müzikle küçük yaşlarda tanışmış. Annesinin telefonunda şarkı söyleyip kaydeden Osman, tarzının özgün ve türkü ağırlıklı olduğunu dile getiriyor. Sürekli müzik yapmak istediği için çeşitli yerel yarışmalara katılan Osman, O Ses Türkiye’de “Özledim” şarkısı ile sahne aldı.  2 sene öncede katılan ve heyecanlı olduğunu dile getiren Osman Suna’ya Seda Sayan döndü ve Osman Seda Sayan’ın takımına katıldı.

O Ses Tarık Keskin kimdir ?

O Ses Türkiye Tarık Keskin kimdir ?

18 yaşındaki Tarık Keskin, O Ses Türkiye’ye İzmit’ten katılıyor. Tarık müziğe küçük yaşlarda başlamış. 7-8 yaşında gitar çalmaya başlayan Tarık, müzik tarzının pop olduğunu dile getirdi. Sesini Baha’ya benzettiklerini söyleyen Tarık kendine güvendiğini söyledi. Haydi Gel İçelim şarkısını seslendiren Tarık Keskin, heyecanına yenik düştü ve hiçbir jüri üyesini döndüremedi. Ancak Murat Boz ile düet yapma şansı yakalayan Tarık oldukça mutlu oldu.

O Ses Recep Umut Bayrı kimdir ?

O Ses Türkiye Recep Umut Bayrı kimdir ?

35 yaşındaki Recep Umut Bayrı, O Ses Türkiye’ye Samsun’dan katılıyor. Müzik öğretmenliği yapan Recep, evinde beste çalışmaları yaptığını dile getirdi. 2 çocuğu olduğunu ve Türk Müziği ağırlıklı bir tarzı olduğunu söyleyen Recep Umut Bayrı kendi müziğini ve yorumunu sahnede dile getirmenin hedefi olduğunu söyledi. Sezen Aksu’dan Gidemem şarkısını seslendiren Recep Umut,  jüri üyelerinden Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan döndü.  Recep jüri üyesi olarak Seda Sayan’ı seçerek Seda Sayan’ın takımına katıldı.

 

O Ses Uğur Özçelik kimdir ?

O Ses Türkiye Uğur Özçelik kimdir ?

İstanbul’da yaşayan 27 yaşındaki Uğur Özçelik konservatuar öğrencisi. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarında yarı zamanlı olarak Türk Müziği eğitimi alan Uğur çeşitli mekanlarda sahne alıyor. 5 yaşında tiyatro oyununda sahne alan Uğur o zamandan beri sahne almayı istediğini ve müziğin herzaman hayali olduğunu dile getirdi. Kenan Doğulu ile özdeşleşen “Tutamıyorum Zamanı” şarkısını söyleyen Uğur heyecanına yenik düştü ve maalesef hiçbir jüri üyesini döndüremedi.

 

O Ses Oktay Umay kimdir ?

O Ses Türkiye Oktay Umay kimdir ?

33 yaşındaki Oktay Umar İstanbul’da yaşıyor. Üniversiteyi Mersin’de Turizm okuyan Oktay babasının ve abisinin müzisyen olduğunu söyledi. Üniversitede gitar çaldığını ve abisinin yanında sahne aldığını dile getiren Oktay daha sonra sahne almaya başladığını söyledi. Abisiyle beraber OVEO adlı bir grubu olduğunu ve 13-14 yıldır sahne çalışmaları yaptıklarını ve parasını buradan kazandığını dile getirdi. “Tamally Maak” şarkısı ile jüriyi etkilemeye çalışan O Ses Oktay Umar oldukça beğenildi. Seda Sayan ve Hadise’yi döndürmeyi başarak Oktay, jüri üyesi olarak Seda Sayan’ı seçti.