15 Ekim Master Chef Mavi Takım Yarışmacıları

/ 15 Ekim 2018 / / yorumsuz
15 Ekim Master Chef Mavi Takım Yarışmacıları

Master Chef Türkiye tüm hızıyla devam ediyor.  15 Ekim Master Chef programında takım kaptanları et pişirme yarışmasıyla belli olacak.  Az pişmiş, orta pişmiş ve çok pişmiş 3 çeşit et yapmaları istenen yarışmacılar hem hızlı hemde kıvamında et yapacaklar. Mavi Takım kaptanı  bu yarışma neticesinde Uğur oldu. Bakalım takım oyununda hangi takım kazanacak. Uğur karşı takım kaptanını Master Chef Tuğçe olarak belirledi.  Master Chef Tuğçe Kimdir ? makalemizden Tuğçe hakkında bilgi alabilirsiniz. 15 Ekim Master Chef Mavi Takım Yarışmacıları bakalım kim olacak ?

15 Ekim Kırmızı takım yarışmacıları

Şefler bir sürpriz yaparak takım kaptanlarını değiştirdi Mavi Takım Yarışmacıları; Kaptan Tuğçe, Kerem, Burcu, Mehmet, Atakan,  Kırmızı Takım Yarışmacıları; Kaptan Uğur, Hakan, Meltem, Doruk, Esra, Murat.

Şefler yarışmacılardan 1 saat içerisinde 20 kişilik atıştırmalık yemek yapmalarını istedi.  Yarışmacılar televizyon karşısında yenebilecek 8 çeşit yemek yapacaklar ve 20 kişilik olacak.  2 takımda aralarında tartışmaktan yemek yapamazken jüri şeflerin verdikleri görevi maalesef başaramadılar.

Takım yarışını Mavi Takım yarışmacıları kazanırken,  yaptıkları yemeklerden en çok küllü kurabiye (tarçınlı kurabiye) beğenildi.  Hazır cips ve sosis kullanmaları eleştirildi.  Kırmızı takım ise şefler yaptıkları yemeklerden beğenilenler şunlar; tavuk kanatları ve kızarmış tavuk göğsü oldu. Ayrıca Master Chef Esra tarafından yapılan tatlı toplarda beğenildi.

Kaybeden kırmızı takım yarışmacıları dokunulmazlık oyunu oynayacaklar dokunulmazlık kimin olacak ? GÜNCELLEME  : Dokunulmazlık Meltem’in oldu Master Chef Meltem Kimdir ? makalemizden kendisi hakkında bilgi alabilirsiniz.  Yapılan oylama sonucunda 3 oy alan Doruk, Murat ve Kaptan Uğur oldu. Karar verme hakkı elde eden Uğur geçen hafta Kerem’in yaptığına cesaret edemeyip kendini kurtardı.  Eleme potası Doruk ve Murat’tan oluştu. Benzer Konular