17 temmuz Çarkıfelek’te çocuklar yarıştı

/ 17 Temmuz 2018 / / yorumsuz
17 temmuz Çarkıfelek’te çocuklar yarıştı

Emre Kareyel’in sunumu ile yeniliklere doymayan yarışma programı 17 temmuz günü Çarkıfelek konukları çocuklar oldu. Ayrıca ünlü sanatçı Aydilge de Çarkıfelek yarışmacısı oldu. Çarkıfelek’te çocuklar yarıştığı bölümü izlemek ister misiniz ? Aydilge’nin söylediği şarkılar ile eğlendiren yarışma programının detaylarına bakalım.

Çarkıfelek yarışmasına 17 temmuz günü katılan sanatçı Aydilge özellikle Aşka Gel ve Kendi Yoluma Gidiyorum şarkıları ile ünlenmişti. Çarkıfelek içerisinde söylediği şarkılar ile herkesin neşesini arttırdı. Ayrıca yarışmacı olarak ta feleği döndüren Aydilge ile yarışmak çok heyecanlı oldu. Renkli kişiliği ve pozitif enerjisi ile 17 temmuz günü Kanal D’nin yarışma programını bir hayli hareketlendirdi. Aydilge’nin söylediği şarkılara tüm stüdyo eşlik etti.

Çarkıfelek Aydilge’nin Söylediği Şarkılar

Bir yenilik ise 15. bölüm için yarışma formatında yapıldı. Çarkıfelek 17 temmuz günü çocuklar ile birlikte yarıştı. Ufaklar feleği çevirmekte zorlanır iken tahminleri ise herkesi güldürdü. Emre Karayel’in yardımı ile çocuklar arasında yarışmayı kim kazandı 17 temmuz birincisi kim oldu hiç bakılmadı bile. Tüm çocuklara hediyeler verildiği günün sonunda ise Emel Özkızıltaşın dilinin sürtmesi sonucu konuşamaması replik haline geldi. Kendi konuşup kendi güldüğü ve olanlara stüdyonun güldüğü yarışma programı başladığı günden beri en zevkli bölümünü çekti.

Çarkıfelek’te yarışan çocuklar

Çarkıfelek yarışmasında büyük ödül olan arabayı 23 haziran günü vermişti. Yaklaşık bir aydan beri arabayı kazanan yeni yarışmacı olmadı. O günü hatırlayacak olur isek Emine Şahin sapsarı kostümü ile sarı zarfı seçmişti. Kelimeyi bilmesine rağmen türet türet diyen Emre’nin ısrarı karşısında kaybettiğini düşünen yarışmacı arabayı kazandığını görünce zıplamaya diğer yarışmacılar ile kutlama yapmaya başlamıştı. Arabanın koltuğuna binip kornasına basana kadar aracın onun olduğuna inanmamıştı. Şu sıralarda ise arabası ile bayram hazırlıkları yapan Emine olarak akıllarımızda kaldı.

Çarkıfelek 23 haziran 2018 arabayı kim kazandı

İş bu sonucunda 17 temmuz Çarkıfelek’te çocukların yarıştığı bölümü ailece izleyebilirsiniz. Bu gün yayınlanan program hakkında tekrarı olmayan bir bölüm izleyeceksiniz. Hem konser tadında hem de çocuklar eşliğindeki program bu akşamın reyting rekortmeni olmasını düşünüyoruz. Çarkıfelek’te yarışan çocuklar kim bir sonraki bölüm için nasıl başvuru yapabilirsiniz detayları ile anlattığımız konumuzu takip edin. Programın hemen ardından ise Hayati ve Diğerleri 22:45’te kanalın devamı yayın akışıdır. Star Tv’de yayınlanacak Erkenci Kuş 4. bölüm ile izlenme sayıları çok yakın olacağını biliyoruz.

17 Temmuz Çarkıfelek


Benzer Konular