18 haziran 2018 Kim Milyoner Olmak İster başvuru sonuçları listesi

/ 17 Haziran 2018 / / yorumsuz
18 haziran 2018 Kim Milyoner Olmak İster başvuru sonuçları listesi

Yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster 18 haziran 2018 başvuru sonuçları listesi yayınlandı. Sabah gazetesinde yayınlanan sonuçlar listesini sizin için yayınladık. Başvuru numaranız listede var ise yarışma çekilişini kazandınız demektir. Buyrun işte sabah gazetesinde yayınlanan 18 haziran 2018 Kim Milyoner Olmak İster başvuru sonuçları listesi tamamı.

Yarışmaya başvuru yapmak için ATV resmi sitesinden başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. Formu doldurduktan sonra size verilen başvuru numaranızı kaybetmeyin ve cep telefonu numaranızı doğru yazdığınıza emin olun. Aşağıda yayınladığımız başvuru sonuç listesinde numaranızın olması durumunda Murat Yıldırım ile yarışmaya bir adım daha yaklaştınız demektir. Bundan sonra tek yapmanız gereken heyecanınızı bastırıp beklemeniz.

Yarışma 12 sorudan oluşuyor toplam iki baraj bulunuyor. Birinci baraj 1,000 TL ödül veriyor. Yarışmacılardan buraya kadar gelenlerin hepsi hemen hemen 1,000 TL ödülü kazanıyor. Önemli olan ise 2. baraj olan 15,000 TL yi geçebilmek. İkinci barajı geçmeniz durumunda süre sınırınız ortadan kalkıyor ve ayrıca bir joker kazanıyorsunuz. Jokerlerinizi ikinci baraja gelene kadar harcamanız durumunda altından değerli oluyorlar. Verdiğiniz her doğru cevap alacağınız ödülü yükseltiyor. 3 soruda 125,000 TL ye erişebilmeniz mümkün oluyor. Bu güne kadar Murat Yıldırım ile 14 yarışmacı 1 milyon TL değerindeki soruya kadar yarışmayı başardı. 15. yarışmacı belki de sizsiniz?

18 haziran 2018 Kim Milyoner Olmak İster başvuru sonuçları

Başvuru formunu ATV resmi sitesinden doldurdu iseniz tekrar doldurmanızda sakınca bulunmuyor. Formu tekrar doldurup hakkınızı yükseltebilmeniz ATV’nin sitesinde de yazıyor. Başvuruları bizim sitemize değil resmi sitelerinden yapmanız gerekmektedir. Burası sadece haber sitesidir. Yarışmaya katılan 18 haziran 2018 Kim Milyoner Olmak İster başvuru sonuçları arkadaşların yaşadıkları diğer arkadaşlar için önemlidir. Bu yüzden yarışmaya katılmaya hak kazanmış yarışmacılar yaşadıklarını yorumlar bölümümüzden bizlere gönderebilir ise çok değerli olacak kişiler vardır.

18 haziran 2018 Kim Milyoner Olmak İster başvuru formu

İş bu sonucunda 18 haziran 2018 Kim Milyoner Olmak İster başvuru sonuçları listesi yayınlandığı andan itibaren sorgulamalar başladı. İşte sizin için tam liste yayınladık. Eğer başvuru numaralarınız liste içerisinde bulunuyor ise tek yapmanız gereken telefon beklemeniz. Size ileri tarihe randevu verilecek. Belirlenen gün ve saatte yapım şirketinde bulunmalısınız. Ön elemeyi geçtikten sonra yarışacağınız gün ve saat size bildirilecek. Bizler de sizlere sorulan soruları buradan haber olarak yayınlayacağız.

Kim Milyoner Olmak İster başvuru sonuçları 18 haziran 2018Benzer Konular