19 Mayıs Fi dizisi yeni bölümleri neden yayınlanmadı ne zaman?

/ 5 Mayıs 2017 / / yorumsuz
19 Mayıs Fi dizisi yeni bölümleri neden yayınlanmadı ne zaman?

Puhu TV’nin yeni online dizisi Fi’nin merakla beklenilen 7-8-9.bölümlerinin neden yayınlanmadığını merak edenler için detaylar belli oldu.

30 milyondan fazla izlenen dizinin yeni bölüm tarihi belli oldu. Fragmanı da yayınlanan yapımın 19 Mayıs Cuma akşamı yayında olacağı belirtildi.

Fi 7-8-9. Bölümler Fragman

Günlük yaşamamızın vazgeçilmez unsuru olan tv dizilerine farklı bir yapım olan fi dizisi de eklenmesiyle beraber dizi izlemek bambaşka bir hal aldı. Farklı olmasının ilk özelliği ise; dizinin internette yayınlanmasından kaynaklanıyor.

Özellikle yoğun iş temposuna sahip kişiler için bu dizinin merakla izleneceğine emin olabilirsiniz. Aşkın ihtiraslarla ve psikolojik bir gerilimle yansıtıldığı fi dizisinde izleyiciler daha ilk bölümden itibaren fenomen olmaya başladı. İş temposundan dizi kaçıranlara veya tv keyfi yapmak isteyip te yapamayanların derdine son verecek olan fi dizisini bir kere izlediğinizde sizi internet ekranına kitleneceğine emin olabilirsiniz. Sizde yeni bir dizi keyfi için tercihleriniz arasında ilk sıraya fi dizisini ekleyebilirsiniz.Benzer Konular