2 mayıs güldür güldür show

/ 1 Mayıs 2018 / / yorumsuz
2 mayıs güldür güldür show

Çarşamba günleri Show Tv’de 20:00’da Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal’ın sunduğu Güldür Güldür Show yeni bölümleri yayınlanıyor. Güldür Güldür Show’da bu hafta neler olacak ve önizlemesini izlemek için haberimizin detaylarını takip edin.

Park babalarının parktaki bir günü nasıl geçiyor?

Ev kadınları çocukların babaları ile parka gitmeleri durumunda çok sevinirler. Biraz rahatlamak ve kendi işlerini yapmak için zaman bulurlar. Peki ya park babalarının parktaki bir günü nasıl geçiyor? Parkta çocuk bakan baba bir anne olabiliyormu başından geçen trajikomik ssahneleri izleyeceğiz.

Parkta çocuğa bakarken cep telefonundan bir yandan maça bakmak isteyen İbrahim, Naime tarafından cezalandırılır. Bilal ise son günü olduğu için kutlama yapar ve hayallerinin gerçek olacağına inanır.

Evlere gelen hasta bakıcılar son zaman haberlerin trend konusu olunca Güldür Güldür show 2 mayıs konusu da olmuş. Hasta bakıcı hastalara bakmaktan çok evin huzurunu kaçırır. Hayati eve aldığı İsmail’den şikayetçi olsa da artık çok geçtir. İsmail virüs gibi evin her yerindedir. Hayati kıskançlığın bedelini ağır ödeyecek peki bu bedel ne olacak.

Youtuber olmak isteyen İsmailler Orkun da zor dakikalar geçirecek. Kaçırılan Orkun aldığı yönlendirmeler ile youtube fenomeni olduğu sahne güldür güldür show 2 mayıs için önemli anlar arasında.Benzer Konular