20 Ekim O Ses Türkiye Yarışmacıları

/ 20 Ekim 2018 / / yorumsuz
20 Ekim O Ses Türkiye Yarışmacıları

O Ses Türkiye yeni sezonu büyük heyecanla devam ediyor.  Acun Ilıcalı sunuculuğunda Murat Boz, Hadise, Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan’ın jüri olduğu yarışmanın Cumartesi günkü yarışmacılarını sizler için derledik. İşte O Ses Yarışmacıları. 20 Ekim O Ses Türkiye Yarışmacıları.

 

O Ses Batuhan Aslan kimdir?

O Ses Türkiye Batuhan Aslan kimdir?

23 yaşındaki Batuhan Aslan, İstanbul’da yaşıyor. Okulu yeni bitiren ve üniversiteden mezun olan Batuhan bilgisayar mühendisliği okumuş. Üniversitede de müzikle ilgilenen vokallik yapan Batuhan birkaç arkadaşıyla beraber grup kurmuş ve yardım derneklerinde konser vermiş. Butterfly şarkısıyla sahne alan Batuhan’a jüri üyelerinden Hadise, Beyaz, Murat döndü. Gelmeden önce karar veren Batuhan jüri üyesi olarak Murat Boz’u seçti.

 

 

O Ses Anıl Saytaş kimdir?

O Ses Türkiye Anıl Saytaş kimdir?

Ordu’da yaşayan 28 yaşındaki Anıl Saytaş, Bayburt’ta müzik öğretmeni. Öğretmenlik yapmayı sevdiğini dile getiren Anıl sahnede olmayı hayal ettiğini söylüyor. Daha fazla kitleye ulaşmak istediğini söyleyen Anıl söylediğim bir şarkıdan beni dinleyenlerin mutlu olması bana haz veriyor diye konuştu. 2 yıl öncede katılan Anıl, ilk katıldığında kimseyi döndüremediğini bu sefer hepsinin dönmesini istiyorum diye konuştu. Gökhan Tepe’den dinlemeye alışık olduğumuz Can Özüm şarkısı ile sahne alan O Ses Anıl Saytaş jüri üyelerinden Seda, Beyaz, Hadise döndü. Anıl Saytaş jüri üyelerinden Beyaz’ı seçti ve Beyazıt Öztürk’ün takımına katıldı.

 

 

O Ses Emine Şimşek kimdir?

O Ses Türkiye Emine Şimşek kimdir?

26 yaşındaki Emine Şimşek yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Bir reklam ajansında çalışan O Ses Emine Şimşek, boş zamanlarında vaktinin çoğunu ailesine ayırıyor.Erkek kardeşi ile beraber müzik grubu kuran Emine, 2011 den beri ara ara mekanlarda sahne alıyor. Aslolan Aşktır şarkısı ile jüriyi etkilemeye çalışan Emine Şimşek jüri üyelerinden sadece Seda Sayan döndü ve Emine Seda Sayan’ın takımına katıldı.

 

 

O Ses Deniz Özölmez Kimdir?

O Ses Türkiye Deniz Özölmez Kimdir?

Antalya’da yaşayan 23 yaşındaki Deniz Özölmez mimarlık yapıyor. 3-4 yaşlarında babasının müzisyen olması nedeniyle müzikle tanışmış. Opera ve caz müzikten hoşlanan Deniz mimarlığı ve sahne çalışmalarını beraber yürütüyor. Ah Bir Ataş Ver türküsü ile sahne alan O Ses Deniz Özölmez jüri üyelerinden Seda, Beyaz, Murat Boz’u döndürmeyi başardı.  Yabancı şarkı isteklerine de yanıt veren Deniz, Whitney Houston – I Will Always Love You şarkısını da seslendirdi.   Deniz Özölmez tamamen duygularıyla ve hissiyatıyla karar verdiğini söyledi ve jüri üyelerinden

 

 

O Ses Tugay Kimdir?

O Ses Tugay Türkiye Kimdir?

O Ses Türkiye’ye Tokat’tan katılan Tugay Önder Taşkent öğrenci. Konservatuar öğrencisi olduğunu ve keman çaldığını söyleyen O Ses Tugay küçük yaşlardan beri müzikle uğraştığını ve canlı müzik yaptığını dile getirdi. Özgüveni yüksek olduğunu söyleyen Tugay babasının kendisine çok destek olduğunu söylüyor. Seyirciyi kazanmak istediğini söyleyen Tugay umarım seyirciye hissettirebilirim diye konuştu.  Tugay maalesef hiçbir jüriyi kendisine döndüremedi.

 

O Ses Ekin Su kimdir?

O Ses Türkiye Ekin Su kimdir?

20 yaşındaki Ekin Su Balcı, İzmir’de yaşıyor. Ekin Su sokak müzisyenliği yapıyor. O Ses Türkiye sahnesinde olmak çok mutluluk verici bir olay diye konuşan Ekin Su, 2 sene önce babasını kaybettiğini ve sahne aldığı şarkının bir anısı olduğunu söylüyor.  Yarışmanın müzik kariyerini ilerletebilmesi için bir fırsat olduğunu dile getiren O Ses Ekin Su,  sahnede Bu Aşk Fazla Sana şarkısını söyledi. 

 

O Ses Emre Tural kimdir?

O Ses Türkiye Emre Tural kimdir?

30 Yaşındaki Emre Tural, Trabzon’da inşaat sektöründe çalışıyor. Müzik aslında olmazsa olmazım diyen Emre, 6 sene önce katıldığı O Ses Türkiye’ye tekrar katılmış. 6 sene önce bekar olarak katılan O Ses Emre Tural, 1 yıllık evli olduğunu ve eşinin kendisini sahnede görmesini istediği söylüyor. Aşk Ne Demek Bilen Varmı? şarkısıyla sahne alan Emre’ye sadece Seda Sayan döndü ve Emre, Seda Sayan’ın takımında yer aldı.

O Ses Abidin Bingül kimdir?

O Ses Türkiye Abidin Bingül kimdir?

İstanbul’da yaşanan 34 yaşındaki Abidin Bingül, müzik öğretmeni. Öğrencilerini sevdiğini, mesleğini sevdiğini dile getiren Abidin, O Ses sayesinde geniş kitlelere sesini duyurabileceğini söylüyor. Ailesinde hiçbir müzisyen olmayan lise döneminden itibaren korolarda ve çeşitli özel yerlerde solistik yapmış. Tüm Türkiye’nin gözü önünde performans sergileyeceği için heyecanlı olan Abidin umarım benim için hayırlısı oldu diye konuştu. Dert Bende Derman Sende ile sahne alan O Ses Abidin Bingül jüri üyelerinden Beyazıt ve Seda Sayan’ı döndürmeyi başardı.  Abidin Bingül jüri üyesi olarak Beyazıt Öztürk’ü seçti.

 

O Ses Toprak kimdir?

O Ses Türkiye Toprak Hasan Dönmez kimdir?

44 yaşındaki Toprak Hasan Dönmez, O Ses Türkiye’ye Antalya’dan katılıyor. Solist olan Toprak, 8 yıldır bu işi yaptığını müziğe bir düğünde sahne aldığında başlamış. Yıllardır yapmak istediği birşey olduğunu ve sahneye çıktığında çok sıkıntı çekeceğini zannetmediğini söyledi. Elfida şarkısıyla sahne alan Toprak, hiçbir jüri üyesini döndüremedi.

 

O Ses Nuray kimdir?

O Ses Türkiye Nuray kimdir?

39 yaşındaki Nuray Zaman Öz, O Ses Türkiye’ye Ankara’dan katılıyor. Müzikle 12 yıldır uğraştığını ekmeğini müzikle kazandığını dile getiren Nuray bir arkadaşının rahatsızlığı sebebiyle sahne almış ve o günden beri devam etmiş. Nuray evli ve 11 yaşında bir kızı var. Yarışmaya kızının ilham verişiyle katıldığını söyleyen Nuray finali hedefliyor. Yarası Saklım şarkısıyla sahne alan Nuray tüm jüri üyelerini döndürmeyi başardı. Vokal koçlarını ağlatan O Ses Nuray büyük beğeni topladı. Jüri üyelerinden övgü dolu sözler alan O Ses Nuray jüri üyesi olarak Murat Boz’u seçti. Murat Boz’un takımına katıldı.

20 Ekim O Ses Türkiye Yarışmacıları 2. bölümle devam edecek.  Sitemizi takipte kalınız.

 Benzer Konular