22-23 Eylül Master Chef kim elendi kim kazandı ?

/ 17 Eylül 2018 / / yorumsuz
22-23 Eylül Master Chef kim elendi kim kazandı ?

Ekranların fenomen yarışması Master Chef yeni bir haftaya giriyor. 22-23 Eylül Master Chef kim elendi kim kazandı ? Elenen yarışmacı kim oldu ? Takım oyununu kim kazandı ? bu soruların cevapları Master Chef Cumartesi ve Pazar günü yayınlanan bölümlerde olacak. Sizlere dakika dakika bilgi vereceğiz.

Master Chef Umut

Öncelikle geçen haftayı hatırlayalım. Öncelike cumartesi günü mavi takım kazanmıştı. Mavi takım kaptanı Masterchef Kerem olurken,  Murat, Eslem, Esra, Murat, Umut ve yeni yarışmacı Atakan elenmekten kurtulmuştu.  Kırmızı takımda dokunulmazlık yarışında galip gelemeyenler oylamaya çıktı.  Oylamada kırmızı takımdan Meltem ve Uğur elenme adayı olmuştu.  Pazar  günü yapılan ve Gebze’de bir fabrikada işçilere yemekler hazırlayan takımlardan bu sefer kırmızı takım işçilerin oylarıyla kazandı.  Arkadaşlarının oylarıyla bu sefer mavi takımdan Umut ve geçen hafta yarışmaya dahil olan Atakan elenme adayı oldular.

Master Chef Elenme Adayları

Elenme yarışmasında Somer Sivrioğlu tarafından restorantında sunulan ve sunum yemeği olarak yarışmacılara verilen Kadayıfa sarılı karides ve muhammara yemeği yarışmacılar tarafından yapıldı. Yarışmacılardan hiçbiri yemeği doğru yapamadı özellikle karidesleri iyi pişiremeyip çiğ bıraktılar.  Masterchef Umut yemeği jüriler Somer Sivrioğlu, Hazer Amani, Mehmet Yalçınkaya tarafından yapılan değerlendirme neticesinde Umut elendi. Umut hakkında bilgiye sayfamızdan ulaşabilirsiniz.  Master Chef Umut Kimdir ?. Master Chef Uğur ile son ikiye kaldığında şansı az olarak görülen Umut maalesef yarışmada aktif bir rol alamamış olmakla birlikte sevilen bir yarışmacıydı.

22-23 Eylül Master Chef kim elendi kim kazandı ? sorusunun cevabını bu sayfayı güncelleyerek takip edebilirsiniz.  Master Chef canlı yayın olarak tüm olaylar bu sayfada sizlere sunulacaktır.

Güncelleme :

22 Eylül Masterchef bölümünde Mavi Takım kazandı.   Atakan, Burcu, Mehmet, Esra, Meltem, Zeynep elenme adayı oldular.
Burcu dokunulmazlık kazanırken oylamadan Zeynep ve Atakan ismi çıktı.

23 Eylül Masterchef bölümünde Kırmızı Takım kazandı.  Eslem, Tuğçe, Ezgi, Hakan, Uğur, Kerem, Murat elenme adayı oldular.
Uğur dokunulmazlık kazanırken oylamada eşit oy çıktığı için takım kaptanı Eslem aday olarak Kerem ve Ezgi’yi çıkardı.

Elemeye çıkan yarışmacılar Zeynep, Atakan, Kerem ve Ezgi jüriler tarafından verilen İspanyol yemeği Paella’yı Hazer Amani şef tarafından yapılan örnek yemeğe en yakın yapmaya çalıştılar.  Başarısız olan ve jüriler tarafından yemeği beğenilmeyen Ezgi  yarışmaya veda etti. Master Chef Ezgi kimdir makalemizide okuyabilirsiniz.Benzer Konular