22 Ekim Masterchef Türkiye Hangi Takım Kazandı?

/ 22 Ekim 2018 / / yorumsuz
22 Ekim Masterchef Türkiye Hangi Takım Kazandı?

Master Şef Türkiye programı tüm hızıyla devam ederken bu akşam yayınlanacak bölümde bakalım takımlar nasıl oluşacak. Masterchef Türkiye Hangi Takım Kazandı? Dokunulmaz kim oldu? makalemizde detayları size aktaracağız. TV8 ekibi fragmanı siyah beyaz verip takım dağılımlarını göstermemeye çalışsa da dikkatli izleyicilerin gözünde takım dağılımları belli oluyor. Master Şef başladı detaylar  geliyor.

Master Şef Mavi Takım Yarışmacıları

Master Chef Türkiye 15. bölüm kaptanlık oyunu çibörek yarışmasıyla başlıyor.  Yarışmacılar 10 tane çibörek yapacaklar. En hızlı ve örnek yapılan çibörek tarifine en yakın yapan yarışmacı mavi takım kaptanı olacak.  Mavi takım kaptanı ise Master Chef Türkiye 15. bölüm  mavi takım yarışmacıları belirleme hakkına sahip.  Mavi takım kaptanı ayrıca Kırmızı takım kaptanını seçme hakkınada sahip oluyor. Bakalım Master Chef Türkiye 15. bölüm kırmızı takım yarışmacıları kimler olacak.

Mavi Takım kaptanı Hakan oldu. Master Chef Hakan Kimdir ?  Hakan rakip takım kaptanını olarak Master Chef Esra olarak belirledi. Mavi Takım yarışmacıları Kaptan Hakan, Kerem, Doruk, Mehmet, Eslem, Burcu, Mehmet  Kırmızı Takım yarışmacıları Kaptan Esra, Uğur, Tuğçe, Meltem, Murat

Master Şef Kırmızı Takım Yarışmacıları

Şef Hazer Amani yarışmacılarıa görev olarak Karadeniz yemekleri yapmalarını verdi. Karadeniz yemekleri menüsü şu şekilde yapılacak. Karalahana Çorbası, Üzümlü Nokuş, Muhlama, Mısır Ekmeği, Turşu Kavurma, Laz Böreği, Hamsili Pilav.  Takımlar yarışmaya başladı.

Bakalım Masterchef Türkiye Hangi Takım Kazandı ? Dokunulmaz kim? Eleme potasında kim var kim yazıldı? gibi sorular nasıl yanıt bulacak.  Herzaman olduğu gibi dizitvlist.com ayrıcalığıyla detayları ve öğrenmek istiyorsanız sitemizi takip ediniz.

GÜNCELLEME 1 : Takım oyununu Kırmızı takım kazandı.  Mavi takım oyuncuları olan Hakan, Kerem, Doruk, Mehmet, Eslem, Burcu, Mehmet dokunulmazlık yarışına çıkacak.

GÜNCELLEME 2 : Dokunulmazlık yarışını kazanan Master Chef Eslem oldu. Master Chef Eslem Kimdir ?

GÜNCELLEME 3 : Eleme potasında kim var? kim yazıldı?  Yapılan oylama neticesinde Hakan ve Doruk 4 oy alarak eleme potasına yazıldı ve eleme adayı oldular.

 Benzer Konular