28 mayıs Turabi Adem kavgası tv’de olmayan görüntüler Nagihan’da girdi

/ 29 Mayıs 2018 / / yorumsuz
28 mayıs Turabi Adem kavgası tv’de olmayan görüntüler Nagihan’da girdi

Survivor 28 mayıs Turabi Adem kavgası tv’de olmayan görüntüler Nagihan’da girdi ortalık iyice karıştı. Adem Turabi ve Nagihan ile neden kavga etti ve Tv’de yayınlanmayan gerçekler. Turabi ile Adem’in kavgasının videosunu izleyebilirsiniz. Nagihan Adem ile neden kavga etti olayın tüm çıplaklığı ile 9 dakikalık video ve kavganın baştan sona hepsi haberimizin detaylarında.

Aç durmak insanın sinir sistemine zarar verir. Sinirlerin iyice gerildiği zamanlarda beyin düşünerek cevap vermekten kaçar. Bunun nedeni ise beyin vücuttaki en çok enerjiyi almasıdır. Beyin enerjiyi aldığında vücutta harap daha büyük olacağından düşünmeden insan cevap verir. 28 mayısta çıkan kavganın sebebleri de bunlardır. Turabi Adem’e karşı oynadı. Adem efendi şekli ile başlamadan önce Turabi’ye başarılar diledi. Sporcu gereği üzerine düşen centilmenliği yaptı.

Turabi Adem’i geçti ve puanı aldı. Puanı alan Turabi pençe hareketleri yaptı. Daha da ileriye giderek Nagihan bu senin için sana armağan ediyorum dedi. Her şeye rağmen ben yine kazanıyorum dedi. Adem bu sözlere çok sinirlendi. Ben maça başlarken sana başarılar diledim Turabi yendin bende dönüp yerime oturdum neden benim damarıma basacak sözler sarf ediyorsun dedi. Turabi üzerine gidince ortam iyice gerildi. Adem’in dili çok keskin konuşuyor. Turabi için Tayland’a gitmişsin boksörüm diyorsun iki tane turist dövmüşsün ben Türkiye’yi temsil ediyorum diyorsun dedi. Turabi’nin kariyerine edilen bu söz çok ağır oldu. Adem daha da üzerine giderek senin saçın kadar benim spor musabakam var dedi. Turabiye yaklaşarak elini kaldırıp dokunmasına ramak kaldı. Ümit Karan ve set ekibi araya girerek ikiliyi soğutmaya çalıştı.

28 mayıs Turabi Adem kavgası

28 mayıs Turabi Adem kavgası tv’de olmayan görüntüler ile devam etti. Adem ile Nagihan kavgaya başladı. Adem Turabi için sözler sarf ederken arada Nagihan ile oynaşıyorsun diye cümle kurdu. Bunun nedeni ise aile ödülünde Nagihan kaybettiğinde Turabi’nin Nagihan’a teselli vermesinden kaynaklandı. Nagihan birden sinirlenerek sen benim hakkımda nasıl böyle bir kelime kullanabilirsin Adem sen kimsin, benim Turabi yaşında çocuğum var senin ağzından çıkanı kulağın duyuyormu sen benim hakkımda böyle konuşma cesaretini ve hakkını nereden buluyorsun diye Adem’in üzerine yürüdü. Hakan Nagihan’ı her ne kadar sakinleştirmeye çalışsa da adada ortam çok gergin. 28 mayıs Turabi Adem kavgası bir an önce tatlıya bağlanmaz ise gerçek anlamda fiziki kavga çıkmasından endişe ediyoruz.