29 Ekim Yarışmacısı Gelinim Mutfakta Aleyna Kimdir?

/ 29 Ekim 2018 / / yorumsuz
29 Ekim Yarışmacısı Gelinim Mutfakta Aleyna Kimdir?

Gelinim Mutfakta Aleyna Kimdir? 29 Ekim Pazartesi Yeni Gelen Yarışmacılardan Aleyna hakkında edindiğimiz bilgiler.

Gelinim mutfakta yarışmacı gelinim mutfakta aleyna kimdir

Her hafta Pazartesi günleri yeni yarışmacıların geldiği Gelinim Mutfakta programına bu hafta Kaynana Cemile ve Gelini Aleyna katıldı.  Peki Gelinim Mutfakta Aleyna Kimdir? diyorsanız ve merak eden okurlarımız varsa yazımızın devamını okuyabilirler.Her hafta yeni bir gelin ve kaynananın katıldığı KanalD ekranlarının gündüz kuşağı yarışma programı Gelinim Mutfakta isimli program tüm heyecanı ile devam ediyor.26 Ekim Pazartesi günü yarışmaya yeni katılan Kaynana Cemile ile Gelini Aleyna bu hafta programa dahil oldu.

Geçtiğimiz haftayı hatırlayacak olursak 26 Ekim Cuma günü haftanın final yarışmasında Gelinim Mutfakta kim elendi?  Geçtiğimiz hafta Gelin Başak elenerek programa veda etmişti.Final günü  Kakaolu rulo tatlısı yaparak yarışılan programda haftanın puanlamasında Özüm haftanın ve final gününün birincisi olurken Elenen isim ise Başak oldu.
29 Ekim Pazartesi haftanın ilk gününde elenen Gelin Başak yerine yarışmaya yeni katılan yarışmacı Gelin Aleyna ve kaynanası Cemile hanım bakalım bu hafta yarışmada nasıl bir performans gösterecek.Bu haftanın Gelin ve Kaynanası olan Cemile hanım ile Gelini Aleyna hanımı biraz daha yakından tanıyalım

29 Ekim yeni gelen yarışmacı Gelinim Mutfakta Aleyna Kimdir? Yarışmaya İstanbul Çekmeköy’den katıldığını söyleyen Gelinim Mutfakta Yarışmacısı Aleyna, Trabzonlu. Annesinin Trabzon, Babasının ise Rizeli olduğunu dile getiren Gelinim Mutfakta Aleyna, tam Karadenizliyim diye konuştu. 6 aylık evli olduğunu söyleyen Aleyna, yarışmayı kaynanası ile beraber seyrettiklerini  ve kayınvalidesi Cemile hanım ile birgün yolda giderken form doldursak ve yarışmaya katılsak diye düşündüklerini söyledi.  Kendine güvendiğini ve özgüveninin çok yüksek olduğunu söyleyen Aleyna, yemek konusunda ve diğer konularda çok iyi olduğunu söylüyor.  Biraz heyecan olmalı diyen yarışmacı kendime inanıyorum herşeyin üstesinden gelirim diye konuştu.

Kayıvalidesi Cemile hanım ise gelinime güveniyorum çünki Karadenizli diye konuştu. Gelinim Mutfakta Cemile hanım yarışmaya Beykoz’dan katıldı. Aslen Ordulu. Bir oğlu İki Kızı Var.

Gelinim Mutfakta 161. Bölümde programa Özge Ulusoy konuk oldu; yarışmacılar ise, “Pazı Dolgulu Köfte” için yarıştılar. Benzer Konular