4 Mayıs Survivorda 2. ödül oyununu kim kazandı patates püresi ödülü

/ 4 Mayıs 2018 / / yorumsuz
4 Mayıs Survivorda 2. ödül oyununu kim kazandı patates püresi ödülü

4. Mayıs günü 2 ödül oyunu oynandı. 4 Mayıs Survivorda 2. ödül oyununu kim kazandı patates püresi ödülü ve etli yemeği kazanan takım kim oldu. 2. oyunun galibi olan takım yemek ödülünü alacak. Dominik te başa baş mücadele var

Sema Birsene karşı oynadığı oyunda 3-2 olan skoru takımına çevirmek içn iki takım da başa baş mücadele verdi. Sema ilk atışını atamadı. Birsen farklı stil denedi oda olmadı. Sema 2 de 2 atışı yaparak puanları eşitledi ve 3-3 oldu

Gecenin ilk ödül oyununu gönüllüler almışlardı. Ünlüler 2. ödülü almak için iddialılar. Sıradaki oyunu Turabi Hakan’a karşı oynadı.

Oyun devam ederken Mustafa Kemal’in atışları ile durum eşitlendi 4-4 oldu. Anıl’a karşı oynayan Mustafa Kemal Gönüllüler 4 ünlüler 4 yaparak. Ünlüler lehine maçı eşitledi. Gerçekten saniyeler ile kazanılan oyun oynanıyor ve başa baş bir mücadele izliyoruz.

Oyun devam ediyor gelişmeleri buradan yayınlayacağız. Nagihan Son oyunu alarak 5-4 öne geçirdi takımını.

Turabi Hilmicem’e karşı oynadığı oyunda eşitliği yakaladı. Çok çekişmeli 4 mayıs 2. ödül oyunu 6-6 oldu. Başa baş mücadelede Turabi kazanarak durumu eşitledi ve 10 olan 2. ödülün sahibi olacak.

Survivor 4 mayıs 2018 2. ödül oyununu ünlüler kazandı. Ziyafet tadında yemeğin sahibi oldular.