4N1K 20 temmuz tanıtımı yayınlandı

/ 15 Temmuz 2018 / / yorumsuz
4N1K 20 temmuz tanıtımı yayınlandı

4N1K dizisi Barış’ın hapiste olması ile herkesi üzmeye devam ediyor. Yeni yayımlanan 4N1K 20 temmuz tanıtımı bize gelecek bölüm hakkında tüyolar verdi. Çalıştıkları sırada öpüşen güzeller sonrasında ne yaptı gençlik değil mi ateş çabuk ilerliyor. Eğer 2. bölümü izlemedi iseniz kesinlikle 4N1K tekrarı konumuzdan takip ediniz.

Cuma günleri Fox Tv’nin en çok reyting alan dizisi yayınlanıyor. 20 Temmuz günü 3. bölümü ile izleyicisine sürpriz dolu bir bölüm yayınlayacak. Fragmanının yayınlanması bile dizi takipçilerini heyecanlandırmaya yetti. Gençlik dizisi olan 4N1K oyuncuları son zamanlarda çok konuşuluyor. Arkadaş ekibi ile yaptıkları film ile meşhur olmuşlardı. Fox Tv yaz ayı için bir dizi teklifinde bulunmuştu. Oyuncular yine senaryolarını kendileri hazırladılar ve kendileri Fox Tv finansı önünde dizilerini çekmeye başladılar. Herkesin merak ettiği ise Barış ne zaman hapisten çıkacak oldu.

4N1K barış ne zaman hapisten çıkacak

Ali’nin ilk öpme sahnesi !
4N1K 3. bölümde Ali ilk öpücüğü kızın dudağına kondurur. Bazı izleyiciler tarafından hızlı bulunsa da gençlik bu ateşleri durmuyor. Bu yaşlarda her şey biraz hızlı ilerliyor. Dizi için romandan esinlenmiş olsalar da bir çok alanda özgün yaratıcılıkları bulunuyor. Kitapta gelen Emre henüz diziye dahil olmadı ve 4N1K oyuncuları arasına Emre ne zaman dahil olacak bilinmiyor. Yaz sonunda bitecek olan dizi ilk kitapta bitirilmesi durumunda Emre gelecek yaz oyuncusu olarak kalabilir. Buyurun hep beraber yayınlanan 4N1K 20 temmuz tanıtımı videosuna bakalım.Benzer Konular