4N1K dizisi oyuncu kadrosu konusu ve karakterleri

/ 9 Eylül 2017 / / yorumsuz
4N1K dizisi oyuncu kadrosu konusu ve karakterleri

Fabrika Yapım tarafından hazırlanan ve yeni sezonda Fox TV izleyicisi ile buluşacak olan 4N1K gençlik dizinin başrollerinde Gözde Mutluer, Burak Yörük, Hasan Denizyaran, Sina Özer, Cemrehan Karakaş ve Cihan Şimşek yer alacak. Dizinin kadrosunda yer alan tüm oyuncular hakkında detaylı bilgiler yayınlandı.

Büşra Yılmaz’ın aynı adlı eserinden dizi olarak uyarlanan Romantik/komedi tarzındaki projenin senaryosunu Ferhat Ergün kaleme alırken, yönetmen koltuğunda Murat Onbul oturuyor.

DİZİNİN KONUSU
Genç insanların yaşadığı aşk ve zorlukları konu alacak olan yapımın tam olarak hikayesi ilerleyen günlerde yayınlanacak.

4N1K DİZİSİ OYUNCULARI KARAKTERLERİ İSİMLERİ

Gözde Mutluer,

4 Ekim 1991 İzmit’te dünyaya gelen oyuncu, eğitimini Marmara Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü’nde tamamladı. Oynadığı diziler arasında Melekler Korusun, Tövbeler Tövbesi, Lale Devri, Dağ, Not Defteri, Asla Vazgeçmem, Kardeşim Benim isimli yapımlar yer alıyor.

Burak Yörük,

26 Mayıs 1995 İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu 2002 senesinde Sırlar Dünyası ile izleyici karşısına çıktı. Daha sonra ise Biz Boşanıyoruz, 20 Dakika ve Ben Onu Çok Sevdim isimli yapımlarda yer almıştır.

Hasan Denizyaran,

1993 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Eğtimini İstanbul Aydın Üniversitesi Drama ve Oyunculuk bölümünde aldı. Rol aldığı yapımlar arasında Sungurlar ve Hayat Sevince Güzel dizileri yer alıyor.

Sina Özer

24 Ağustos 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelen ünlü isim, daha sonra Gurbette Aşk ve 4N1K gibi yapımlarda yer aldı.

Cemrehan Karakaş,

Cihan Şimşek,

Künye
Yapımcı: Fabrika Yapım/Öner Arslanel
Yönetmen: Murat Onbul
Senarist: Ferhat Ergün

Tanıtım fragmanı ve nerede çekildiğine dair detaylar geldikçe sizlere bildirmeye devam edeceğiz.Benzer Konular