5 Kasım Gelinim Mutfakta Cansu Şöhret kimdir? Cansu Şöhret tekrar geldi

/ 5 Kasım 2018 / / yorumsuz
5 Kasım Gelinim Mutfakta Cansu Şöhret kimdir? Cansu Şöhret tekrar geldi

5 Kasım Gelinim Mutfakta Cansu kimdir? Cansu Şöhret tekrar geldi

Gelinim mutfakta cansu kim soyadı nedir? Cansu ve eşi

Geçtiğimiz haftayı hatırlayacak olursak 2 Kasım Cuma günü haftanın final yarışmasında Gelinim Mutfakta kim elendi?  Önceki hafta gelen yeni Gelin Aleyna  elenerek programa veda etti. Gelinim Mutfakta Aleyna sadece 1 hafta yarışmada kaldı. Final günü yarışılan programda haftanın puanlamasında Özüm haftanın birincisi olurken Elenen isim ise Aleyna oldu. Gelinim Mutfakta’nın hafta finali olan 165. Bölümünde en çok puanı toplayan Özüm beş altın bileziğin sahibi oldu.

Her hafta Pazartesi günleri yeni yarışmacıların geldiği Gelinim Mutfakta programına bu hafta Kaynana Sevgül ve Gelini Cansu katıldı.  Peki Gelinim Mutfakta Cansu Kimdir? diyorsanız ve merak eden okurlarımız varsa yazımızın devamını okuyabilirler. Her hafta yeni bir gelin ve kaynananın katıldığı KanalD ekranlarının gündüz kuşağı yarışma programı Gelinim Mutfakta yarışması tüm heyecanı ile devam ediyor. 5 Kasım Pazartesi günü yarışmaya yeni katılan Kaynana Sevgül ile Gelini Cansu bu hafta programa dahil oldu.

Hamile olan Gelinim Mutfakta Cansu, doğum yaptıktan sonra Gelinim Mutfaktaya tekrar katıldı

Gelinim Mutfakta Cansu, Gelinim Mutfakta programına katıldığında hamileydi ve son 1 ayı kalmıştı. Gelinim Mutfakta 2 Ağustos Perşembe günü yayınlanan bölümünde Cansu’nun sancıları başlamış ve Cansu ambulans ile hastaneye kaldırılmıştı. Cansu’nun bebeği sağlıklı bir şekilde dünyaya geldi. Gelinim Mutfakta Cansu’nun bebeğinin fotoğrafı ise sosyal medyada paylaşıldı. Gelinim mutfakta cansunun eşi ile beraber paylaştığı bebeğinin fotoğrafını aşağıdan görebilirsiniz.

Gelinim mutfakta cansunun eşi ve bebeği.

Gelinim mutfakta cansu şöhret, yarışmaya tekrar katıldı katılmasına da ortam yine gerildi. Gelinim mutfakta bugün kim birinci oldu? Hep beraber izleyip görelim. Cansu’nun gönderdiği videolardaki konuşmaları Ezgi ile aralarında gerilime neden oldu.  Bakalım gün birincisi kim olacak.Benzer Konular