5 mayıs dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı

/ 5 Mayıs 2018 / / yorumsuz
5 mayıs dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı

Survivor 2018’de ada birleşiminden önceki son dokunulmazlık oyunu 5 mayıs dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı, eleme adaylarını veren takım kim oldu. 5 Mayıs survivor kim kazandığı hakkındaki tüm gelişmeler güncel olarak buradan verileccek. Haberlerin detaylarında bulabilirsiniz.

5 mayıs dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı

Ada birleşiminden önceki son dokunulmazlık oyununu ünlüler ve gönüllüler oynadı. Kimin kazandığı ise adaya veda edecek ismi belirleyecek. 2 eleme adayının ardından yarın oynanacak 2. dokunulmazlık oyununa göre bir yada iki eleme adayı daha eleme potasında olacak.

Dokunulmazlık oyununda Ümit’e sert çıkışlar dikkat çekti. Yarışmacı Ümit Karan’ı sert sözleri ile uyardı. Ümit Karan ne olduğunu neye uğradığını şaşırdı. Tek amacı ise takımına dokunulmazlık oyununu kazandırmaktı. Ancak yarışmacıları yanlış yönlendirdiği iddia edildi. Yıllarca kaptanlık yapmış ünlü futbolcuya bu itaam gerçekten çok ağır geldi. Murat Ceylan neden Ümit Karan’a kızdığının detayları geliyor. Kazanan takım gönüllüler oldu. Ünlüler takımından eleme adayı verecek.

5 Mayıs bireysel dokunulmazlık oyununu ve dokunulmazlık kolyesini kim kazandı aldı.