7 Haziran 2018 Kim Milyoner Olmak İster başvuru sorgulama ve sonuçlar

/ 7 Haziran 2018 / / yorumsuz
7 Haziran 2018 Kim Milyoner Olmak İster başvuru sorgulama ve sonuçlar

Başvuru formunuzu doldurduktan sonra size verilen başvuru numaranız ile Kim Milyoner Olmak İster başvuru sonucunu sorgulayabilirsiniz. Bugün Sabah gazetesinde yayınlanan 7 Haziran 2018 Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları ve sorgulama servisini sitemize dahil etmiş bulunmaktayız.

Bilgi yarışmasına katılım artık çok kolay. İnternet üzerinden başvuru formunu doldurmanız bu alan için yeterli oluyor. Doldurulan başvuru sonrasında gönderdiğiniz form için bir adet başvuru numarası alıyorsunuz. Bu başvuru numarasını sakın kaybetmeyin. Kim Milyoner Olmak İster başvuru sonuçları 7 haziran bülteni haberimizin detaylarında. Eğer elinizdeki başvuru numaranız alttaki listede var ise başardınız demektir. Telefonunuzu yanınızdan ayırmayın. Yakın zamanda program yapımcıları tarafından aranarak mülakata çağrılacaksınız.

7 Haziran 2018 Kim Milyoner Olmak İster Başvuru

7 Haziran 2018 Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sorgulama henüz sistemsel olarak yapılmıyor. Bunun için alttaki listeden başvuru numaranızı manuel olarak bulmanız gerekmektedir. Sizlerin sevdiği Kim Milyoner Olmak İster 7 haziran sonuçları sitemizde yayınlanmış olup seçilen yarışmacılara bol şans diliyoruz. Ön elemeyi geçmenizin ardından Murat Yıldırım’ın karşısında soruları cevaplamaya çağrılacaksınız. Kim bilir belki de şansınız 14 sorudan yana gelir ve büyük ödül sizin olur ne dersiniz? Emeği geçen herkes için uzun yıllardır devam eden programı sunan başta ATV ekibine sonsuz minnetler.Benzer Konular