7 mayıs survivor ödül oyunu galibi kim oldu ? Ödül ne

/ 7 Mayıs 2018 / / yorumsuz
7 mayıs survivor ödül oyunu galibi kim oldu ? Ödül ne

Birleşme sonrasındaki ilk oyunu kazanan kim 7 mayıs survivor ödül oyunu galibi kim oldu ? Ödül ne verildi. Turabi elendi mi eleme sonuçları açıklandı mı adadan son dakika haberleri.

Dün akşam ünlülerden bir kişinin eleneceği kesinleşmişti. Eleme adayları Turabi Merve ve Elif arasından 1 kişi elenecek. Elenecek kişi bu akşam açıklanıyor. Turabi son zamanlardaki agrasif tavırları ile sms oylamasında oy kaybetmiş olabilir. Turabinin elenmesi zor ihtimal olsa da büyük olasılık olarak görülüyor.

Merve yada Elif’in elenmesi durumunda takım arkadaşlarının görüşü adadan bir zayıf halka eksilecek. Ancak bilinmeyen şu ki artık son eleme ve ada birleşiyor bireysel oyunlar ön plana çıkıyor. Bunun için adadaki güçlü gözü ile görülen kişinin elenmesi gerekiyor. Eğer adadan Turabi elenirse birincilik şansı olan kişi elenmiş olacak. Ancak Merve ve Elif için birincilik şansı düşük ihtimal gibi.

Bireysel kazanmanın ön plana çıktığı 7 mayıs survivor ilk kez ada birleşiminden sonra ödül oyunu oynamış olacak. Kazanan sadece bir kişi olacak. Artık takımlar ortadan kalkmış oldu. Ödül oyunun galibi kim oldu ve ne ödül aldığını tabiki Acun Bey açıklık getirecek.

7 Mayıs survivor kazananı ödülünü alıp tek başına mı kutlama yapacak yanında kimi alacak. Hangi arkadaşına kazandığı ödülden ikram edecek bir sonraki oyunda aynı arkadaşı ona borcunu ödeyecek mi bu deli soruların cevaplarını an ve an bu konumuzdan yayınlayacağız.

Ünlüler oyunu kazandı

Survivor 10 Mayıs ödül oyununu ve ödülü kim kazandı 2018