8 Ekim master chef hangi takım kazandı ?

/ 8 Ekim 2018 / / yorumsuz
8 Ekim master chef hangi takım kazandı ?

8 Ekim master chef hangi takım kazandı ? Takımlara İtalyan mutfağı menüsü hazırlama görevi verildi. Menüde şunlar var.  Minestrone Çorbası, Dana Carpaccio, Pesto Gnocchi, Dana Saltimbocca, Tiramisu.  Yarışmacılar hızlı bir şekilde markete gidip ürünleri alarak menüyü hazırlamaya başladılar.  Mavi takımda Tuğçe, Kerem’in söylediği “Etkisiz Eleman” lafına oldukça alındı.  Şeflere “Beni diskalifiye edermisiniz ?” diye giden Tuğçe’ye şefler yerine gitmesini ve sakin olmasını tavsiye ettiler.  Takımdaki kadın yarışmacılardan oldukça destek alan Tuğçe sonunda takıma yardım etmeye karar verdi.  Master Chef Tuğçe Kimdir ? yazımızdan Tuğçe kim ? bilgi alabilirsiniz.

Master Chef takım oyunu kim kazandı ?

Büyük heyecana sahne olan takım oyununda jüri üyeleri Somer Sivrioğlu, Hazer Amani ve Mehmet Yalçınkaya küçük bir farkla Kırmızı takımın kazandığını açıkladı.  Kırmızı Takım’ın Minestrone Çorbası  ve Dana Saltimbocca yemeği oldukça beğenildi.  Kazanan Kırmızı Takım olduğu için Mavi Takımda Kaptan Kerem, Burcu, Meltem, Özlem, Uğur, Esra, Tuğçe önce dokunulmazlık yarışmasına katılacak. Dokunulmaz olan yarışmacının dışında kalan 6 yarışmacı arasında oylama olacak ve 2 kişi eleme potasına gönderilecek.

Dokunulmazlık için yarışmacılara menemen yapma görevi verildi. Ama ocak kullanmayacaklar.  Yarışmacılara sadece 3 adet mum ve pürmüz verildi.  8 Ekim Master Chef Dokunulmazlık kimin oldu ? Dokunulmazlık yarışını kazanan otlu menemen yapan ve beğenilen Master Chef Esra oldu.  Master Chef Esra Kimdir ? makalemizden Esra hakkında bilgi alabilirsiniz.   Master Chef 8 Ekim Kim Elendi ?  makalemizden ise eleme potasına kim çıktı öğrenebilirsiniz.Benzer Konular