9 Haziran 2018 Kim Milyoner Olmak İster başvuru sonuçları sorgulama

/ 9 Haziran 2018 / / yorumsuz
9 Haziran 2018 Kim Milyoner Olmak İster başvuru sonuçları sorgulama

Atv kanalındaki Kim Milyoner İster başvuru formu doldurduktan sonra başvuru sonuçları takibi Sabah gazetesinde yayınlanıyor. Yapmış olduğunuz başvuru numaranız ile 9 Haziran 2018 Kim Milyoner Olmak İster başvuru sonuçları sorgulama sayfamızda mevcuttur. 9 Haziran Sabah gazetesinde yayınlanan şanslı adayların küpürünü sizler için paylaştık.

Kim Milyoner Olmak İster 9 haziran 2018 başvuru sonuçları listesi kontrol ettiğinizde sizin numaranıza ait talihli aday görünüyor ise adaylığınız kabul edilmiş demektir. Şimdi ise yapmanız gereken telefonunuzu ayırmadan aranmayı beklemek. Aranmanızın ardından mülakata çağrılacaksınız. Mülakat ise küçük ön bilgi yarışması dozunda ve diksiyon konuşma alanında yapılıyor. Tv kanalında yayınlanan yarışma olduğundan konuşmayı bilmeyen ve oturup kalkmasını bilmeyen kişiler yarışmaya alınmıyor. Bunun için özellikle diksiyonu düzgün kişiler tercih ediliyor.

Sabah gazetesinde 9 Haziran 2018 Kim Milyoner Olmak İster başvuru sonuçları açıklandı. Günlük olarak çıkan sonuçlar sitemizde sizlere iletiliyor. Başvuru numaraları arasından numaranızı bulun. Sonrasında ise kimseyi aramanıza gerek yok sabırlı olun mutlaka aranacaksınız ancak telefonunuz çeken konumda olsun. Aranmanız durumunda ulaşılamadığınızda ikinciye tekrar şans verilir ancak ulaşılamaz konumda olduğunuzda şansızı kaybetmiş sayılacaksınız. Her gün binlerce kişinin başvurduğu yarışma programına bu kadar yaklaştığınız günü kaçırmayın. Size verilen randevu saatinden önce belirtilen adreste olmaya özen gösterin.

Mülakata katılan yarışmacıların kendilerinden sonraki geleceklere rehberlik etmesi heyecanlarını bastıracak ve yardımcı olacaktır. Lütfen birbirimize yardımcı olalım. 9 Haziran 2018 Kim Milyoner Olmak İster sonuçları aşağıdaki resimde. Umuyoruz bu haftaki talihli sizsiniz.

9 Haziran 2018 Kim Milyoner Olmak İster başvuru sonuçları sorgulamaBenzer Konular