9 mayıs güldür güldür show izle

/ 8 Mayıs 2018 / / yorumsuz
9 mayıs güldür güldür show izle

Ali Sunal’ın sunumu ile BKM tarzı tiyatro programı 9 mayıs güldür güldür show izlenecek en güzel programlardan birisi. Oyuncuları en kaliteli kadrodan oluşuyor ve gerçek bir tiyatro olduğundan konularının da güncel olmasının farkı ile reytingleri topluyor.

1977 doğumlu Ali Sunal, İnek Şaban olarak bildiğimiz Kemal Sunal’ın oğludur. Babasının hayatta olduğu süre boyunca çok tanımadığımız ancak program sunuculuğuna başladığı günden beri kaçırmadığımız başarılı kişinin babasının mizahını devam ettirmesi çok güzel. Komedi dalında baba oğul Türk komedisine büyük katkıları olmuştur.

9 mayıs güldür güldür show izle

Güldür Güldür Show’un en sevilen karakterleri arasındaki Şevket Ali Bey ile aynı yıl doğmuş. Aslında Turizm ve Otel işletmeciliğinden mezun olan Şevket’in üniversitedeki başarısı fark edilince tiyatro bölümü derslerine tercihen girmeye başladı. Tiyatrolarda hep başrölde olan oyuncu Güldür Güldür show a başvurdu ve 9 mayıs izle programına gelmeye kadar hak kazandı.

Güldür Güldür Show Yeter ismi ile bildiğimiz Doğa Rutkay programın en güzel oyuncusudur. Özellikle dikkat çeken farklı ağız yapısı ile ön plandadır. Ancak onu güzelliğinden daha çok oyunculuğunu takdir ediyoruz. 9 Mayıs’ta izleyeceğimiz yeni bölümde bize hazırladığı show’u merak ediyoruz.