Acayip Tipler 21 Temmuz Kim Kazandı

/ 15 Temmuz 2018 / / yorumsuz
Acayip Tipler 21 Temmuz Kim Kazandı

Cumartesi akşamlarının en çok izlenen yarışma programı Acayip Tipler 21 Temmuz Kim Kazandı merak ediliyor. Seyircilerin arasından sıyrılıp gelen 75 yaşındaki Fethiye Teyze gençlere taş çıkarttı. Fethiye Teyze performansı 21 temmuz günü Fox Tv’de yayınlandı. İşte yarışmanın ayrıntıları ile kim kazandı sorusunun cevabı.

İlker Ayrık’ın sunduğu yeni yaz yarışma programı Fox Tv’de 14 temmuz günü ilk bölümünü yayınladı. Yarışmada seyirciler arasından gelen yarışmacılar Rus ekip tarafından profesyonel makyaj ile hazırlanıyor. İlk iki bölümünde aşırı kalın kaç kullanan ekip yeni trend yarattılar. Ancak bir ilk 21 temmuz günü yaşandı. Stüdyoda onlarca seyirci arasından yarışmacı adayları belirlenirken kimsenin anlamadığı şekilde sahneye 75 yaşındaki Fethiye Teyze atladı. Herkesi şaşırtan hızı ile arka tarafa makyajı hazırlanmak üzere götürüldü.

Rakipleri arasında yirmili yaşlardaki gençler vardı. Daha önce hayatında hiç sahne almamış olan Fethiye Teyze’nin performansı herkesi şok etti ve tüm izleyicilerin ayakta alkışladığı teyzenin enerjisi bitmek bilmedi. Oylamalar sonucunda gençlerin kesin ben kazandım gözü ile baktığı yarışma programı Acayip Tipler 21 temmuz kim kazandı açıklanmak üzere İlker Ayrık sahnenin ortasına geldi. Altın madalyanın sahibi Fethiye Teyze oldu. Özellikle makyajın çok yakıştığı sevimli teyzemiz altın madalyayı alarak genç yarışmacı arkadaşlara bir de hayatlarında başarılar diledi. Sahnenin şaşkınlık içerisinde izlediği yarışma programı 21 temmuz günü Fox Tv’de Acayip Tipler olarak yayınlandı. Yarışmanın ardından Acayip Tipler Fethiye teyze kimdir sosyal medyanın fenomeni oldu.

Acayip Tipler Fethiye Teyze


Benzer Konular