Acun Antalya’ya Exathlon parkuru kuruyor

/ 30 Temmuz 2018 / / yorumsuz
Acun Antalya’ya Exathlon parkuru kuruyor

30 Temmuz Gel Konuşalım programına katılan Acun Antalya’ya Exathlon parkuru kuracağını açıkladı. Survivor’dan daha zorlu parkurlardan oluşan Exatlon nerede olacağını tam olarak bilmiyoruz. Ünlü yapımcı dünyada 100 den fazla ülke gezdim sadece yüzde 2 si Türkiye’yi tanıyor dedi.

Acun Antalya

60 milyon dolara 12. izlenme sırasındaki bir kanalı aldığını her zaman dile getiren Acun Ilıcalı şuana kadar 6 ayrı ülkede yarışma programı düzenliyor. Özellikle Amerika’nın da bunlara dahil olması ile artık tekliflerin kendisi geldiğini söylüyor. Tüm dünyaya şuanda Dominik’in reklamını yapıyoruz ancak sadece benim görüşüm yüzde 2 Türkiye’yi tanıyor dedi. Dünyada 200 den fazla ülke bulunduğunu söyleyen yapımcı bundan sonra Antalya’ya Exathlon parkuru yapacağını ve yayınları Türkiye’den gerçekleştireceğini söyledi. Böylece tüm dünya Türkiye’yi tanımaya başlayacak dedi.

Televizyonların ayrı bir büyüsü olduğunun altını çizen Acun gördüğünüz karede olmak istiyorsunuz dedi. Neden Türkiye’ye bu şekilde katkıda bulunmayalım ki dedi bunu bizim yapabilecek gücümüz artık var diyerek Antalya’da yeni açacağı parkurun sinyellerini verdi. Bu güne kadar hakkında bir çok eleştiri ve iftiraların da bulunduğunu söyledi. Bir çoğuna kulak asmıyorum dedi. Zaman geçtikçe kendileri ifşa oluyor zaten ben kendi işime bakıyorum dedi. Yeni sezon için kanalının reytinglerini an ve an her zaman takip eden Acun Ilıcalı eski hayatından da bahsetti.,

Acun Firarda progamını çekerken ilk 2 programda reytingler yok denecek kadar az olmuş. 3. programda röportajı kaldırmışlar yine etki etmemiş ve son bir bölüm daha çekip ülkeye dönme kararı almışlar. Bunun sonucunda İspanyada çekime başlamış. Youtubede de olan video Acun’un üzerine boğa çıkmış ve hayatını zor kurtarmış. Bu bölüm istemeden çekilmiş olsa da bir anda reyting patlaması yaratmış ve hayatının dönüm noktası boğanın Acun’a saldırması ile olmuş. Nereden nereye o zamanlar boğadan kaçarak program yapmaya çalışır iken şimdi Acun Antalya’ya Exathlon kurma hayalinde.

Acun Antalya’ya Exathlon parkuru

Ülkeye döndüğünde Show Tv kanaldında Var mısın Yok musun programının çekimlerine başlayan ünlü yapımcı zamanın parası ile 100 trilyon parasını Show Tv’den alamamış. O zamanlar 1 bölüm parası ödenmedi diye kanal değiştiren diziler var iken Acun deiştirmemiş ancak sezon sonunda 4 büyük kanal sahibi ile bizzat görüşerek Star Tv’ye geçmiş. Show Tv’ye TMSF ataması yapıldığı sırada borçların ödenmesi zorunluluğu getirilmiş. Bunun ile birlikte içerideki bütçesini tahsil etmiş ve TV8 kanalını almış. Yeni sezonda komedi filmlerine fazlası ile yer vereceğini açıkladı. Özellikle Şahan Gökbakar, Cem Yılmaz, Murat Şimşir gibi sektörün ileri isimleri ile anlaşmalar yaptıklarını söyledi. Jet Sosyete’nin zaten yeni sezonda TV8’de olduğunu biliyoruz. Ayrıca Gülse Birsel Survivor ile aynı saatte yayınlandığı için kendisi rakibim oluyordu şimdi kendi safımda olmasına seviniyorum dedi.

Survivor çekimlerinin de Türkiye’de yapılması gerektiğinin sinyalini verdi. Antalya’da kurulacak olan Exathlon hakkında detayları geldikçe sizlere aktaracağız. Survivor 2019‘un bu zamana kadar tüm yarışmalardan daha sürpriz dolu ve şaşırtıcı olacağını söyledi. Bunun yanında kanal için boş saatlerin sezon içerisinde tamamen dolacağını da söyledi. Hakan Ural ile yaptığı söyleşide ayrıca 4 Kadın sunucuları arasına geçen Seda Akgül için de kendisine emeklerinden dolayı teşekkür sundu. Acun Antalya’ya Exathlon ne zaman kuracak tam tarih vermedi.

Survivor 2019


Benzer Konular