Acun Medya Survivor 2018’e karşı anlat bakalım oyunu

/ 12 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Acun Medya Survivor 2018’e karşı anlat bakalım oyunu

12 mayıs akşamı TV8’de Acun Medya Survivor 2018’e karşı anlat bakalım oyunu oynadı ve kazanan taraf tabiki Survivor oldu. Acun isyan edince yarışmacılar Acun’u sakinleştirdi.

Tüm sezon boyunca aralarında anlat bakalım oynayan ve bu oyuna katılmayan Acun Ilıcalı eşi ile birlikte geldi. Şeyma Subaşı Anlat Bakalım oyununu oynadığı görüntüler çok konuşulacak. Anlatırken çok eğlenen ve neşeli hareketleri ile güldürmeyi başaran Şeyma Subaşı’nı hiç böyle görmediniz. Oyunun gidişatına kendisini kaptırınca tüm doğallığı ile kelimeleri anlatmak için yarıştı.

Acun Ilıcalı’nın anlat bakalım oynadığı video ise en çok izlenen sahne oldu. Acun Ilıcalı mama sandalyesi kelimesine isyan edince ortalık karıştı. Yarışmacılar gönderme yaparak nasıl oluyormuş biz hep şans ile yaşadıkk bu günlere kadar geldik diyerek Acun’u sakinleştirmeye çalıştılar. Birşey diyemeyen Acun’un siniri birden geçerek gülümseyerek oyuna devam etti.

Alp Kırşan anlat bakalım oyununda kelimeleri nasıl anlattığını hepimiz sezon boyunca merak ettik. Her dalda başarı sergileyebilen yetenekli adam Türkiye’nin sevilen yüzü oldu. Neşeli tavırları ile eline aldığı kelimeden çok emindi. Temel deyip devamının Reis olarak tamamlanması Alp Kırşan’ı kendinden aldı. Tüm set gülme krizine girdi.

İş bu sonucunda Acun Medya Survivor 2018’e karşı anlat bakalım oyununu kim kazandığını merak ediyor. Ancak allstar ekibini yenebilmek pek o kadar da kolay değil. Yarışmanın yapımcıları Acun Medya Survivor 2018’e nasibini vererek evlerine kutlamalar ile döndüler. Arkalarında ise bizlere unutulmayacak neşeli dakikalar içeren videolar bıraktılar.