Acun Medya Survivor 2018’e karşı kim kazandı

/ 12 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Acun Medya Survivor 2018’e karşı kim kazandı

Önce futbol maçı ile başlayan Acun Medya Survivor 2018’e karşı kim kazandı 12 mayıs anlat bakalım oyunu ile devam etti. Acun’un anlatımları deneyimli oyunculara karşı pek başarılı olamadı.

Acun Medya ekibi Survivor finale yaklaşırken bir ilki daha gerçekleştirdi. Parkurlarda mücadele edemeyeceğini anlayan Acun Medya, Survivor 2018 oyuncularını maça davet etti. Kendisinin de oynadığı futbol maçında tabi ki Acun Medya takımı klasik siyah tişörtlerini giydi. Yarışmacılar ise kıran kırana futbol müsabakasına beyaz tişörtleri ile çıktılar. İki takım da kazanmak için mücadele verdi. Kendisine futbol sahasında güvenen Acun Ilıcalı sanki biraz yaşlandı. Karşısında Survivor 2018 olunca nefesi yetersiz gelen Acun birde bahane bulmasa çok iyi olacak.

Survivor 2018 anlat bakalım oyunları çok seviliyor. Parkurdan korkan acun medya anlat bakalım oyununda Survivor 2018’e karşı kim kazandı oyununu başlattı. Şeyma Subaşı’nın da oynadığı anlat bakalım oyununda hiç şansları yoktu. Karşısında inanarak oynayan hırslı Survivor 2018 takımı açık ara fark ile Anlat Bakalım oyununu kazandı. Acun ise karşı takıma kolay soru soruyorsunuz bize mama sandalyesi çıkıyor hayır abi haksızlık var eşitsizlik var diyerek ekibine itiraz etti. Yarışmacılar Survivor’a hoş geldin Acun diyerek ortalığı kızıştırdılar.

Oyunlarda Survivor 2018 Acun Medya’ya karşı oynarken hiç itiraz etmez iken, Acun Medya ekibi başta Acun Ilıcalı en fazla itiraz eden oyuncu oldu. Alp Kırşan’ın anlat bakalım daki oyun performansı en güzeli oldu. Başarılı yarışmacı Yağmur her ne kadar takımını ayakta tutmak için elinden geleni yapsa da Survivor 2018 yarışmacıları Acun Medya’ya karşı gelemedi ve kaybetti.