Adını Sen Koy 164.bölüm fragmanı neler olacak özeti tüyoları 4 Mayıs

/ 3 Mayıs 2017 / / yorumsuz
Adını Sen Koy 164.bölüm fragmanı neler olacak özeti tüyoları 4 Mayıs

4 Mayıs Perşembe akşamı yayında olacak olan Adını Sen Koy dizisinin 164.bölümünde neler olacağı merak ediliyor. Dizinin yeni bölümünden tüyolar ve özet yayınlandı.

Sezon finali bölümlerine doğru ilerlediğimiz bu haftalarda yine ilginç gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Ömer ile Zehra arasında yaşananlar gündeme bomba gibi düşmeye devam edecek.

TRT 1 in en sevilen dizilerinden bir tanesi olan Adını Sen koy adlı dizisi günlük olarak ekranlara gelmektedir. 164.bölümde olacak olaylara bir göz atmak gerekirse, bombadan kurtulan Zehra ve Ömer için bu olay aşkları bakımından oldukça olumlu sonuçla vermiştir. Ömer Alev’in Zehra’ ya karşı olan tutumunu görmektedir. Fakat neden bu denli Zehra’ ya kızgın olduğunu anlayamamaktadır.

Hilmi Yılmaz’a karşı kini devam eden Alev için Ömer’ e olan aşkı her geçen gün katlanarak artmaktadır. Elinden bir şey gelmeyen Zehra bu durumu anlar ve canı sıkılmaya başlamıştır. Fakat bu olanları neden olduğunu anlayamayan bir tek Ömer vardır. Alev’in ortadan kaybolması şaşırtıcı gelişmeleri beraberinde getirmektedir.

GENEL ÖZET FRAGMAN VİDEOBenzer Konular