Adını Sen Koy 182.bölüm neler olacak tüyoları 26 Eylül

/ 25 Eylül 2017 / / yorumsuz
Adını Sen Koy 182.bölüm neler olacak tüyoları 26 Eylül

Star TV’de belkide sezonun en önemli yapımlarından birisi bu akşam yayında olacak. TRT’den transfer olan Adını Sen Koy’un hayranları heyecanla bugünü bekliyordu. 25 Eylül olarak açıklanan yapımın saati ilk olarak 13.00 diye açıklanmıştı. Bu konu hakkında daha sonra izleyicilere kulak veren kanal yönetimi, dizinin saatini eskisine almak zorunda kaldı.

Karamel Yapım’ın yaklaşık olarak 1 aydır çalışmalarını sürdürdüğü çekimlerin ilk etabı tamamlanmış ve tanıtım fragmanı yayınlanmıştır. Başrollerinde Erkan Meriç, Hazal Subaşı, Yaprak Durmaz ve Aykut İğdeli gibi isimler yer alıyor. Yönetmen koltuğunda ise Fulya Yavuzoğlu & Mahir Aktaş oturuyor.

ADINI SEN KOY 182.BÖLÜM FRAGMANI ÖZETİ VE TÜYOLARI

Ömer ve Zehra’nın ölümle karşı karşıya geldiği o kötü kazanın hemen sonrasında konakta bütün olaylar değişmiştir.. Zehra ve Ömer’in aşklarını açıklamasıyla birlikte eski de olanlar artık öyle kalmayacaktır.

Alev beklenildiği gibi konaktan ayrılmak zorunda kalmıştır. Müzeyyen de onun arkasından gitmiştir.

Ömer, telefonuna gelen ilginç çağrılar ile uğraşmaktayken, diğer taraftan da Salim’i kollayarak Zehra ile buluşmak ister.

Zifiri karanlık ve kimsenin olmadığı, bu boş yolda Zehra ve Ömer’in ne işi vardır, her şey tamam derken onları bekleyen kötü sürpriz nedir?

Heyecan dolu yeni bölüm ile Adını Sen Koy’un 182.bölümü 26 Eylül Salı akşamı Star TV ekranlarında olacak.Benzer Konular