Adını Sen Koy 185.Bölüm fragmanı neler olacak özeti ve tüyoları 29 Eylül

/ 28 Eylül 2017 / / yorumsuz
Adını Sen Koy 185.Bölüm fragmanı neler olacak özeti ve tüyoları 29 Eylül

29 Eylül Cuma akşamı haftanın en son bölümüyle yayında olacak olan Adını Sen Koy’un yeni bölümünde yaşanacaklar heyecanla bekleniyor. Star TV’de ilgiyle izlenen dizinin 185.bölümünde yaşanacaklar hakkında detayları öğrenebilirsiniz.

Dizinin yeni bölüm özeti akşam saatlerinde yayında olacaktır. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Özet için biraz beklemeniz gerekmektedir.

185.BÖLÜM FRAGMANI

ADINI SEN KOY 185.BÖLÜM ÖZETİ VE TÜYOLARI
Yeni bölümde neler olacağı konusunda merak devam ediyor.

Sabah, bu zamana kadar biriktirdiği para ve altınlar mafyanın tehdidiyle alınmak istenir. Bunlarla boğuşmaya devam eden Sabah, bir anda hayatına giren genç bir adama hesap sormak ve haddini bildirmek ister.

Ayşe’nin doktoru ise Ömer’i aramıştır. Söyledikleriyle Ömer’i şaşkın bir hale sokmuştur. Çünkü sonuçlar onu çok şaşırtmaktadır. Zehra’nın kötü durumuna sessiz kalamayan Ömer, Salim ile konuşmaya karar verir. Zehra’nın bu olaya engel olup olmayacağı merak edilmektedir. Salim yaşanan gizli evliliği duyacak mı henüz bilinmemektedir.

Tüm yaşanan bu olayların üstüne birde Zehra’yı isteyen talibi aniden konağa giriş yapmıştır. Ömer’in tavrı merak edilmektedir.

Adını Sen Koy 185.bölüm ile 29 Eylül Cuma akşamı Star TV’de olacaktır.