Adını Sen Koy 206.Bölüm neler olacak özeti ve tüyoları

/ 27 Ekim 2017 / / yorumsuz
Adını Sen Koy 206.Bölüm neler olacak özeti ve tüyoları

Star TV’de 30 Ekim 2017 Pazartesi akşamı yayınlanacak olan Adını Sen Koy dizisinin 206.bölümünde yaşanacaklar ile ilgili tüyoları ve özeti yayınlıyoruz.

Yeni haftayla birlikte 2 oyuncu kadroya dahil oluyor. Yeni isimler başrol karakterlerimizden Zehra ve Ömer’e yakınlığı ile tanınacaklar. Bu oyunculardan birisi kız diğeri erkektir. Erkek karakterin ismi Çetin kadın karakterin ismi ise Canan olacağını belirtelim.


CANAN KİMDİR?
Bu rolü Günce Mutlu canlandırmaktadır. Oyuncu ile ilgili detaylar ilerleyen günlerde yine sayfamızda yer alacak.

ADINI SEN KOY ÇETİN KİMDİR?
Çetin rolünü ise Dorukcan Özgüler oynayacak. Yine bu oyuncu hakkında da detaylar yer alacaktır.

Hatice’nin Ömer’e ders vermek amacında olduğu öğreniliyor. Aslında Ömer’i çalıştırmak amacında olmadığını ancak Zehre ile hayat kuracak bir kişinin elinden her iş gelmesini istemesinden kaynaklanmaktadır. Bundan dolayıdır ki Ömer’in neler yapabileceğini görmek istemiştir. Onun vereceği karar doğrultusunda nişan ve düğün mevzuları olacaktır.

Diğer taraftan Hatice Hala’nın korkusu Zehra’nın annesinin geçtiğimiz zaman içerisinde zengin birine aşık olması ve sonunun kötü olmuş olmasından dolayı bu kadar tedbirli davranmaktadır. Onunda aynı olayla karşı karşıya kalmasını istememesinden dolayı böyle davranıyor.