Adını Sen Koy 36.hafta tüyoları ve fragmanı

/ 19 Mayıs 2017 / / 1 Yorum
Adını Sen Koy 36.hafta tüyoları ve fragmanı

Bu sezon reytingleri alt üst eden Adını Sen Koy dizisinin 22 Mayıs Pazartesi akşamı başlayacak olan 36.haftasından tüyoları ve fragmanları görebilirsiniz.

Adını Sen Koy 176-177-178-179-180.bölümleri ile yayında olacak.Benzer Konular

Adını Sen Koy 36.hafta tüyoları ve fragmanı (1 Yorum)

 1. ADINI SEN KOY BENİMYAZDIĞIM (SENARİST OLMAYAN SIRADAN BİR KİŞİNİN) SEZON FİNALİ
  KONAK SAHNESİ:
  ALEV HİLMİ YILMAZ İLE TELEFONDA KONUŞURKEN TARITŞIR VE YEDİĞİ TÜM NANELERİ KENDİ AĞZI İLE İTİRAF EDER. O SIRADA CEVRİYE HALA HERŞEYİ TELEFON KAMERASINA ÇEKER. EVDE ÖMER YOKTUR. MERT VARDIR. ÇEKTİKLERİNİ MERE İZLETİRKEN ALEVİN TEYZESİ HERŞEYİ DUYAR, GÖRÜR. VE FENALAŞIR. ( ACABA YENİ SEZONDA NE OLACAK? DÜĞÜM BİR)
  MAHALLE SAHNESİ:
  ZEHRA ANNESİNİ ÇOK ÖZLEMİŞTİR VE EVDEKİ SANDIĞI KARIŞTIRIR. ANNESİNİN HATIRALARINA BAKMAK İÇİN. ORADA GERÇEK ANNESİNDEN BİR MEKTUP BULUR. ONU SALİM USTAYA BIRAKTIĞI İÇİN ÇOK ÜZGÜN OLDUĞUNU VE MUTLAKA BİR GÜN GELİP ALACAĞINI YAZMIŞTIR. ZEHRA MEKTUBU ALIR VE EVDEN ÇIKIP DÜKKANA GİTMEK İSTER. FAKAT KAPIDA ÖMER İLE KARŞILAŞIR. ÖMER ZEHRAYI KIR KAHVESİNE MÜMKÜNSE PİER LOTTİE GÖTÜRÜR VE SEVDİĞİNİ SÖYLEYEREK GERÇEK EVLENME TEKLİFİNDE BULUNUR. AKLI MEKTUPTA OLAN ZEHRA NE CEVAP VERECEK? ( DÜĞÜM İKİ)
  MARANGOZHANE SAHNESİ:
  MEHTAP SALİM USTAYA ZEHRANIN EVLİ OLDUĞUNU SÖYLER. SALİM USTA FENALAŞIR. O SIRADA MEHTAP KAÇAR. KORAY DIŞARIDAN YETİŞİR. SALİM USTAYI HASTANEYE KALDIRIRLAR. KORAY VE YASEMİN İLE LEYLANIN TEYZESİ BEKLERKEN DOKTOR KALP KRİZİ GEÇİRDİĞİNİ SÖYLER. SALİM USTA YAŞAYACAK MI? (DÜĞÜM ÜÇ)
  LEYLANIN EVİ :
  LEYLA İŞTEN GELİR BÜTÜN EVİN YOLU VE İÇİ ÇİÇEKLİDİR. NE OLDUĞUNU ANLAYAMAZ VE KARŞISINDA DEMİR Mİ ACABA ELİNDE YÜZÜKLE? ( DÜĞÜM DÖRT)
  HİLMİ YILMAZ İŞ YERİNDE TUTUKLANIR!
  AYŞE VE NİHAT ASYAYI KREŞTEN ALIP DENİZ KENARINDA GEZMEYE GÖTÜRÜR. AYŞE FENALAŞIR. NİHAT EN YAKIN HASTANEYE GÖTÜRÜR. NİHAT TÜM GERÇEĞİ ÖĞRENİR!!!! (DÜĞÜM BEŞ)
  HEDİYE VE ÖKKEŞ ALEVİN HAKARETLERİNE DAYANAMAZ KONAKTAN AYRILMAYA KARAR VERİR. ZEHRANIN PEŞİNDEKİ ÖMER ACABA ONLARI DURDURABİLECEK Mİ? (DÜĞÜM ALTI)
  BAKALIM BENİM YAZDIĞIM MI YOKSA CUMA GÜNÜ YAYINLANACAK OLAN SEZON FİNALİNİ Mİ BEĞENECEKSİNİZ?