Agah diziden ayrıldı mı ? Neden ayrıldı ?

/ 17 Eylül 2018 / / yorumsuz
Agah diziden ayrıldı mı ? Neden ayrıldı ?

Söz dizisinde Agah bey karakterini oynayan Mehmet Özdür bu sezon ikinci bölümden sonra dizide olmayacak. Bu sezon Yavuz babasının intikamı için tekrar göreve dönüyor ve farklı bir hikaye anlatılıyor. Her ne kadar Agah bey karakterinin misyonu bitmemişte olsa Mehmet Özgür, Söz diziden ayrılan oyuncular  arasında. Kısaca Söz Agah diziden ayrıldı mı ?  sorusunun cevabı evet.  Söz Agah diziden neden ayrıldı ? sorusunun cevabı ise netlik kazanmamış olsa da dizinin hikayesinde kendisine yer bulamaması olarak gösterilebilir.

Söz Dizisi Agah Bey

Söz dizisi Mehmet Özgür, 30 Ağustos 1970 yılında Antalya’nın Korkuteli ilçesinde dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlarından itibaren tiyatroya ve sinemaya hevesli olan ve kendisine gelecek hedefi olarak oyunculuğu seçen Mehmet Özgür,  kendisini geliştirmiş ve başarılı eğitim hayatınından sonra oyuncu olmuştur. İstanbul Üniversitesi Tiyatro Bölümünü mezunu olan Mehmet Özgür, zaman içerisinde çeşitli tiyatro sahnelerinde oyunlar oynamış ve usta oyunculuk teknikleri ile günümüz projelerinin vazgeçilmez isimlerinden birisi olarak da dikkatleri çekmeyi başarmıştır.

Söz dizisi 30. bölüm final sahnesinde Agah Türk ajanı çıkmış ve Agah’ın aslında devlet için çalışan Hamit Karasu olduğu söylenmişti. Olayı anlatan askerler, “Onlar bizim içimize adamlarını sızdırırken, biz de onların içine adam sızdırdık. Bu operasyonda vatanı için tüm sevdiklerinden vazgeçen birisi vardı o da Hamit Karasu idi. Bu operasyonun en önemli parçalardan biri senin babandı.Bu adamın ismi Hamit Karasu” dediler. Yavuz bu olay karşısında derin bir şok yaşamış ve ne yapacağını bilememişti.  Yeni sezonda Agah diziden ayrıldı ve Yavuz babasının intikamını almak için görev başında olacak.Benzer Konular