Ağrı’da Leyla Aydemir’i kim neden kaçırdı ? Yaşıyor mu bulundu mu son dakika

/ 23 Haziran 2018 / / yorumsuz
Ağrı’da Leyla Aydemir’i kim neden kaçırdı ? Yaşıyor mu bulundu mu son dakika

Aydemir Ailesi bayram için Ağrı’ya gitti. Ancak bu gidiş onları ölümden beter hale getirdi, küçük kızları Leyla Aydemir ansızın ortadan kayboldu. Tüm köylü Leyla Aydemir’i kim neden kaçırdı yaşıyor mu seferberlik ilan etti. Leyla Aydemir bulundu mu nerede Müge Anlı’ya konu olan olay ile kırmızı bülten ilan edildi. Leyla Aydemir’i kim kaçırdı nerede bulundu hepsi detaylarımızda Leyla Aydemir bulundu mu? Canlı yayını arayan kim araştırıldı.

Türkiye’nin araştırmacı TV programı şuan Leyla Aydemir’i arama çalışmaları yapıyor. Henüz konuşmaya yeni başlamış olan Leyla’yı biri mi kaçırdı. Önce Ağrı’da Leyla kendi tek başına nereye gitmiş olabilir listesi çıkartıldı. Öncelik ile köy halkı Bezirhane köy kahvesine giderek kızlarının kayıp olduğunu ilan etti. Fotoğraflarını köylüye gösterdiler. Bezirhane köyü etrafında çok fazla sazlık ve bataklık alanlar bulunuyordu. Leyla Aydemir kendi mi gitti ilk akla gelen soru idi. Tüm köylü kendi imkanları ile küçük kızın yürüme mesafesinde olan her yeri didik didik aradılar. Bulunamayınca Leyla Aydemir’i kim kaçırdı neden soruları akla gelmeye başladı.

Bezirhane köyünde Jandarmaya haber verildi. Ceset arama çalışmaları köpekler eşliğinde aranmaya başlandı. Tüm köy ve civarında aranan küçük Leyla bulundu mu merak içerisinde profesyonel aramanın bitmesi beklendi. Acı haber geldi ve köy çevresinde ceset olmadığını jandarma raporunda açıkladı. Civar köyleri de aramaya başlayan köpekli jandarmalar Leyla’nın izine ulaşamadı. Acılı aile bayram günü kızları Leyla Aydemir’in bulunması için göz yaşları döktü ve bayramları en acı günleri Leyla Aydemir’i kim neden kaçırdı oldu.

Ağrı Bezirhane köyü jandarma raporu leyla aydemir

Aydemir ailesi Müge Anlı programına başvuru yaptı ve ellerindeki deliller incelendi. Acılı aileyi Müge Anlı İstanbul’daki ofisine çağırdı. Aile olan biten her şeyi anlattı ve canlı yayına katıldılar. Müge Aydemir ailesine çocuklarını bulmak için söz verdi. Artık Leyla Aydemir’i kim kaçırdı neden kaçırdı tüm ayrıntıları ile aydınlatılmak üzere Türkiye çapında canlı yayın yapılmaya başlandı. Ailenin düşmanları kimler Leyla Aydemir’i kim neden kaçırdı olabilir tüm ihtimallerine kadar değerlendirilmeye alındı.

Leyla Aydemir’i kim kaçırdı


Müge Anlı canlı yayına telefon ile katılan Leyla Aydemir elimizde başınız sağ olsun diyen adam kim? Amacı ne idi. Eğer öldü ise neden böyle bir şey yaparak kendisini ifşa etmek istedi. Canlı yayına gelen telefon bağlantısı özel numaradan geldiği tespit edildi. Şimdi savcılık kararı ile canlı yayına gelen telefon numarasının tespit edilmesi talep edildi. Leyla Aydemir’i kim kaçırdı bu konuyu aydınlatacak kişi canlı yayına telefon açıp kız elimizde diyen kişidir. Peki Leyla Aydemir’i neden kaçırdı ve Leyla Aydemir yaşıyor mu? asıl konu bu.
Leyla Aydemir’i neden kaçırdı

Acılı aile yavrusuna kavuşabilmek için medyum ile anlaştı. Ne yapacağını şaşıran aile medyum ile görüştüklerinde çocuklarının yaşadığı haberi ile sevindi. Ancak yerinin bir ormanlık arazide yeşil çadır içerisinde tutulduğu bilgisini aldı. Babası tüm yaylalara çıkarak adım adım kızını aradı. Çaresiz babanın kızını gören var ise lütfen yardımcı olsun. Bizim sitemize yorumlar kısmından yada Müge Hanım’a direk olarak ulaşsın. Bebek hırsızları Leyla Aydemir’i kim kaçırdı, Leyla Aydemir bulundu mu nerede yardımcı olun.

Leyla Aydemir bulundu mu


Görenler var!
Leyla Aydemir’in kaybolduğu gün tek başına yürüdüğünü ve köşeyi döndüğünü gören köylüler var. Leyla Aydemir’i kim neden kaçırdı Ancak kamera olmayan köyde beyanlar ile Leyla’ya ulaşılması çok zor. Ancak tek başına yürüdüğünü iddia eden soyut delillerin haricinde somut delil henüz bulunamadı. Herkes canlı yayını arayan adamın kim olduğunu merak ediyor.Benzer Konular