Ahmet Kural ve Murat Cemcir yeni dizisi nezaman başlıyor

/ 1 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Ahmet Kural ve Murat Cemcir yeni dizisi nezaman başlıyor

Televizyon kanallarının son dönemlerinde patlayan unutulmaz ikili oyuncunun çektiği her film ve dizi alano komedi dalında ödlüe doymuyor. İkili oyuncunun yaptığı her proje bugüne kadar tuttu. Yeni bir projeye imza atarak ikili çok yakında yeni dizisi yayına gelecek. Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in oynayacağı bu yeni dizi hakkında sizin yorumlarınızı da bekliyoruz.

Sahnelerin hazırlanma aşamasında olduğu henüz stüdyo çekimlerinin gerçekleşmediği yeni dizi için şimdiden merak ediyoruz. 2 oyuncunun yanı sıra sette diğer hangi oyuncular olacağı da şuan için haberlerden saklanırken ilk haber Selçuk Aydemir’den geldi

Ahmet Kural ve Murat Cemcir yeni dizisi nezaman başlıyor Adı Ne ?

Yeni dizilerinin senaristliğinin yanında yönetmenliğini de yapacak olan Selçuk Aydemir Ahmet Kural’ın yeni dizisi için kendisi çok başarılı ve saygılı bir arkadaş. Bu tarz komedyenleri ve oyuncuları bulmak çok zor onunla çalışmaktan çok mutluyum dedi.

Murat Cemcir ise gerçek hayatında da aynı dizi ve filmlerindeki gibi komik. Nezaman yanına gitseniz yada nerede kendisini görürseniz gülmemek elinizde değil. Murat Cemcir yeni dizisi nezaman başladığı hakkında kendisinin de bilgisi olmadığını ancak imzaların atıldığını söyledi. Şuan için yeni dizisinin yaz dizisimi yoksa eylül ayında başlayacak diziler arasındamı olacağını araştırıyoruz.