Aile Arasında Tv’de ilk kez hangi kanalda yayınlanacak?

/ 20 Ekim 2018 / / yorumsuz
Aile Arasında Tv’de ilk kez hangi kanalda yayınlanacak?

1 Aralık 2017’de vizyona giren Aile Arasında Tv’de ilk kez nihayet televizyon ekranlarına geliyor. Senaryosunu Gülse Birsel’in yazdığı komedi türündeki Türk filmi Aile Arasında filmi Tv’de ilk kez hangi kanalda? Başrolerinde Engin Günaydın, Demet Evgar, Erdal Özyağcılar, Devrim Yakut, Fatih Artman, Şevket Çoruh, Gülse Birsel, Derya Karadaş, Su Kutlu ve Ayta Sözeri’nin yer aldığı Aile Arasında filmi Tv’de ilk kez Show TV kanalında ekrana gelecek.

 

Aile Arasında hangi kanalda yayınlanacak? Yayın haklarını kimin aldığı uzun zamandır merak edilen ve araştırılan bir konuydu.  Aile arasında Tv’de ilk kez ne zaman hangi kanalda yayınlanıyor bu makalemizde merak edenlere yanıtları verelim.  Aile arasında filmi Tv’de ilk kez Show tv ekranlarında Kasım ayında ekranlara gelecek.

Aile Arasında Tv’de ilk kez hangi kanalda?

Aile Arasında Filminin Özeti

21 yıllık eşinin aniden terk ettiği Fikret ve 21 yıllık müzisyen sevgilisi tarafından bırakılan müzikhol vokalisti Solmaz, komik bir tesadüfle tanışır ve dost olur. Solmaz’ın kızı Zeynep bu sırada ailesiyle ilgili yalanlar söylediği Adanalı sevgilisinden evlenme teklifi alır. Solmaz, Fikret’ten, kızının saygın, efendi, emniyet müdürü babası rolünü oynamasını ister. Aile arasında bir kız isteme, bir de düğün olacak ve bu iş bitecektir. Ancak damadın geleneksel ailesi detaylı evlilik seremonileri planlamaktadır. Asla yalan söyleyemeyen, nevrotik, tedirgin Fikret, sert, silah taşıyan, kebapçı zinciri sahibi bir Adanalı aileye karşı hayatının rolünü oynamak zorundadır.

 

Aile Arasında Filminin Oyuncuları

Engin Günaydın
Demet Evgar
Erdal Özyağcılar
Gülse Birsel
Şevket Çoruh
Devrim Yakut
Fatih Artman
Derya Karadaş
Devin Özgür Çınar
Arif Erkin Güzelbeyoğlu
Ünal Yeter
Rıza Akın
Erdal Cindoruk
Ayta Sözeri
Su KutluBenzer Konular