Aile Arasında Tvde ilk kez Show tv ekranlarında

/ 12 Kasım 2018 / / yorumsuz
Aile Arasında Tvde ilk kez Show tv ekranlarında

Senaryosu Gülse Birsel tarafından yazılan Aile Arasında Tvde ilk kez Show tv ekranlarında. Başrollerinde Engin Günaydın, Demet Evgar, Erdal Özyağcılar gibi ünlü oyuncuları barındıran Aile Arasında filmi hangi kanalda oynayacak diye merak eden sinema severler için müjdeli haber geldi Aile Arasında Tv’de ilk kez Show tvde yayınlanacak. Peki show tv aile arasında hangi gün? Aile Arasında 15 Kasım Perşembe Saat 20:00 da yayınlanacak. Aile Arasında filmi konusu şu şekilde; Çok takıntılı bir adam olan Fikret (Engin Günaydın) ve müzikhol vokalisti Solmaz (Demet Evgar), aynı gün yıllar süren evliliklerini bitirmiş, ve çok tuhaf olaylar sonucunda karşılaşmışlardır. Bu sırada Solmaz’ın kızı Zeynep, zengin bir kebapçının oğluyla evlenmeye karar vermiştir. Ancak ilk başta aile arasında olması planlanan nikah, giderek tantanalı bir hal alınca Fikret kendini hiç beklemediği olayların ortasında bulacaktır.


Fikret ve Solmaz’ın tanışmaları tam ikisinin de ilişkilerinin bittiği güne denk gelir. En olmayacak ve komik şekilde tanışan ikili bir anda beraber maceralara atlar. Solmaz’ın kızı Adanalı sevgilisiyle evlenmeye karar verince Fikret de kendini bir anda bu düğün telaşının içinde olur. Aile arasında olacak diye konuşulan nikah, Adanalı damadın tarafından kalabalıklaştıkça kalabalıklaşır. Gülse Birsel’in yazdığı harika senaryosu ve çok sevilen oyuncular Demet Evgar ve Engin Günaydın’ın paylaştığı bu film şimdiden bir Türk komedi klasiği oldu bile.

Perşembe akşamı Aile Arasında tvde ilk kez ekrana gelecek, bu Türk filmini televizyonda ilk kez izlemek için şimdiden Perşembe gününe ayarlamalarınızı yapıp patlamış mısırlarınızı alın.

Aile Arasında Oyuncular
Engin Günaydın
Demet Evgar
Gülse Birsel
Fatih Artman
Erdal Özyağcılar
Devrim Yakut
Derya Karadaş
Arif Erkin
Ünal Yeter
Erdal Cindoruk
Ayta Sözeri
Rıza Akın
Devin Özgür Çınar
Şevket Çoruh
Su KutluBenzer Konular