Akrep Kral Tv’de İlk Kez ATV’de İzle

/ 20 Ağustos 2018 / / yorumsuz
Akrep Kral Tv’de İlk Kez ATV’de İzle

3 Ayrı ülkede çekildi TV’de ilk kez ATV’de yayınlanıyor ! Akrep Kral Tv’de ilk kez ATV’de izle ekranlara kilitliyor. Akrep Kral oyuncuları kim ? gerçek isimleri ve detayları ile bilgiler ekledik. Filmin senaryosu ve dünyadaki ciroları hakkındaki detaylara yer verdik.

2002 yılında ABD’de çekimlerine başlanan film 5000 yıl öncesini anlatıyor. Almanya ve Belçika olmak üzere 3 ülke gezilerek filmin yapımı tamamlandı. Toplam 92 dakikalık dev yapım tüm dünyada gösterime girdiğinde yüksek ciro elde etti. Sadece ABD’de ilk hafta 35 milyon dolar hasılat yapan film ABD genelinde 90 milyon dolar hasılata ulaştı. Dünya genelinde ise 165 milyon dolarlık bilet satan film oyuncuları gala gecesini beraber kutladılar. Yıllar sonrasında Türkiye’de ATV’de ilk kez ücretsiz olarak 22:00’da yayınlanacak olan film kalitesi ile bekleniyor.

Akrep Kral Oyuncuları Kim ?
Dwayne Johnson, Steven Brand ve Michael Clarke Duncan filmi başrol oyunculuğunu yapıyor. Chuck Russell filmin yönetmenliğini yaptı. Yazarlığını da ünlü Stephen Sommers (story), Jonathan Hales (story) baraber tamamladılar. Film yapımında üç dünya devi Universal Pictures,Alphaville Films,BT Film birlikte finans ederek ilk gerekli olan 60 milyon doları masaya yatırarak projeyi tamamladılar. Ülkemizde bu filmin ücretsiz olarak ATV’de izlenebilmesi çok büyük şanstır kaçırmayın derim.

Akrep Kral İzle

Akrep Kral İzle senaryosunda 5000 yıl önceki savaşı göreceksiniz. Doğa üstü güce sahip olan bir büyücü ve onun görüşlerine sadık savaşçı Kral Memnon. Memnon tüm düşmanları hakkındaki istibaharatı büyücüsü sayesinde alıyor. Kimin ordusu ne kadar ve cephanelerinin durumları nedir ne düşünüyorlar ve en önemlisi nereden bir saldırı alacağını her zaman biliyor. Buna göre plan yapan Memnon tüm savaşlarını kazandı. Önüne gelen kabileleri yok etti bir kısmını da köleleştirdi. Ancak ta ki rakiplerinin artık Memnon’a değil büyücüsünü hedef alana kadar. Bildikleri Memnon’u yenmenin yolu büyücüsünden geçtiği! Büyücü ölür ise Memnon da savaş kaybeder.
Akrep Kral Oyuncuları Kim

İş bu sonucunda Akrep Kral İzle ücretsiz isterseniz 20 Ağustos günü 22:00’da ATV kanalında izleyebilirsiniz. Akrep Kral oyuncuları kim olduğunu da sizlere açıkladık. 2002 yapımı olan eski film olması sizi düşündürmesin. İzlerken Tv’den ayrılamayacağınız kalitesini fark edeceksiniz. Bayram nedeni ile dizilerin yayınlanmadığı arife gecesinin en güzel TV akışı reyting patlaması yapacak.

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/hlNvdfv76WA” frameborder=”0″ allow=”autoplay; encrypted-media” allowfullscreen></iframe>Benzer Konular