Aliço Meliha sırrını çözebilecek mi

/ 8 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Aliço Meliha sırrını çözebilecek mi

Aliço Hale’nin katiline ulaşmak için Meliha sırrını çözebilecek mi Hale’yi kim öldürdü ve Melisa gerçekten öldü mü. Aliço Hale’nin sırrını da çözebilecek mi. Dizinin deli karakteri Aliço’nun tek düşündüğü sadece Hale’nin izini bulabilmek.

Sevdiği kızın öldürülmesini kabul edemeyen Aliço araştırmalarına başladı. Önce evinde yaptığı araştırmalarda gazete küpürlerini buldu. Hale’ye çok benzeyen Meliha’yı buldu. Meliha ortada yoktu. Aliço onu hiç tanımamıştı. Kütüphaneye gitti ve geçmiş gazeteleri tek tek okumaya haklarında yazılanları öğrenmeye başladı.

Gazetede Şanar’ın izini buldu. Yolda günlerce bekleyen Aliço Şanar’ı bulmak için çok uğraştı ve sonunda ona erişti. Beraber çalıştıkları sanatçıları ona sordu. Hale ve Meliha hakkında detaylı bilgiler aldı. Bu bilgilerin arasında ise en çok şoke edici olay Meliha’nın İdris tarafından öldürülmüş olmasıydı. Amcası olarak değerlendirdiği İdris neden Meliha’yı öldürmüştü. Meliha ile çok benzer olan Hale’nin ölmesinde Meliha’ya benzerliği varmıydı.

Şanar’ın yönlendirmeleri ile amcasının yanına giden Aliço, Meliha sırrını araştıracak. Meliha’nın sırrı ölümünü aydınlatması ile Hale’yi çözebilecek mi ona kafa yoracak. Ancak bir günün yirmi dört saati sadece okuyor. Geçmiş haberleri gazeteleri kitapları broşürleri tanıtımları her şeyi. Aliço eğer bu dikkati ile devam etmeyi başarabilir ise Meliha sırrını çözebilecek ve sevgilisi Hale’nin gerçek ölüm nedenlerine ulaşmış olacak.