Amazon Türkiye Alışveriş Başladı ? Hangi Site Linki

/ 19 Eylül 2018 / / yorumsuz
Amazon Türkiye Alışveriş Başladı ? Hangi Site Linki

Türk tüketiciler tarafından merakla beklenen Amazon Türkiye Alışveriş başladı.  Amazon Türkiye linki www.amazon.com.tr olarak belirlendi.  Amazon Türkiye sayfası bir duyuru metniyle açılıyor.

Amazon Türkiye Alışveriş


Değerli Müşterimiz,

Amazon.com’un kurulduğu 1995 yılından bu yana, Türkiye’deki yüz binlerce müşterimiz, dünyanın dört bir yanındaki Amazon mağazalarından milyonlarca ürün sipariş etti. Bugün, Türkiye’deki müşterilerimizin Amazon alışveriş deneyimlerini zenginleştirecek olan Amazon.com.tr’nin açıldığını duyurmanın gururunu yaşıyoruz. Binden fazla yerli satıcımız ile içerisinde kitap, ev ürünleri ve elektronik ürünlerin de bulunduğu 15 farklı kategoriden milyonlarca ürünü, rekabetçi fiyat, güvenilir teslimat ve kaliteli müşteri hizmetleriyle sizlere sunacağımız için çok heyecanlıyız.

Henüz Türkiye’deki yolculuğumuzun başındayız. Siz müşterilerimizin yüksek beklentilerini karşılayabilmek için çok çalışmamız gerektiğini biliyoruz. Daha yeni başlıyoruz. Önümüzdeki aylar ve yıllar içerisinde, mağazamıza yeni kategoriler eklemek ve her geçen gün ürün yelpazemizi genişletmek için daha da çok çalışacağız. Sizlerin memnuniyetini artırmak için yeni hizmetler hayata geçireceğiz ve ürünlerinizi daha kolay ve hızlı teslim almanızı sağlayacağız. Bu sayede, sizlerin güvenini kazanacağımızı ve Amazon.com.tr’nin en sevdiğiniz mağazalardan birine dönüşeceğini umuyoruz.

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için canla başla çalışan harika bir ekibimiz var. Ekip arkadaşlarımızdan birkaçını sizlerle tanıştırmak için bir video hazırladık.

Amazon.com.tr artık hazır ve bir an önce sizlere hizmet verebilmek için sabırsızlanıyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

Amazon Turkey Perakende Hizmetleri Limited Şirketi ile Türkiye’de ofis kuran Amazon Türkiye Adresi şu şekilde

Akat Mahallesi Gül Sokak No: 2/4 34335 Beşiktaş, İstanbul

Amazon Türkiye Adresi harita ile bulmak isterseniz Google Maps üzerinden bulabilirsiniz fakat burası Amazon Türkiye Mağazası değildir, merkez ofisi şeklindedir satış ve dağıtım buradan yapılmamaktadır.

Amazon Türkiye Müşteri Hizmetleri Telefonu +90 850 3902153  Müşteri Hizmetleri numarası ile ulaşabilirsiniz.  Amazon Türkiye Şikayet numarası da yine +90 850 3902153 olarak bütün sipariş takip ve şipariş destek hizmetlerini bu numara ile konuşarak çözebileceksiniz.

 Benzer Konular