Amelia izle tv’de ilk kez TNT

/ 5 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Amelia izle tv’de ilk kez TNT

2009 yapımı Amerika ve Kanada’da yapımı tamamlanmış Amelia izle tv’de ilk kez TNT ekranlarında 5 mayıs akşamı 22:00’da yayınlanacak. Amelia izle için zaman bulamayanlar yine bu gece 03:00’te Türkçe Düblajlı olarak filmi izleyebilirler.

Amelia 111 dakikalık film için Fox Searchlight Pictures ve Avalon Pictures ile anlaşma imzalamış toplam 14 milyon dolarlık sermaye ile filmin çekimini iki ayrı ülkede tamamlamıştır. Kriteri yüksek macera filmi olan Almelia aslında büyüklerin tanıyacağı eski bir filmdir. 9 yıl sonra Tv de ilk defa TNT ekranlarında yayınlanacağı gün bugündür.

Amelia TNT izlemek için bu akşam 22:00 da tv başında olabilir yada gece yarısı 03:00’te reklamsız olarak filmi izleyebilirsiniz. Film 1937 yılında kaybolmuş bir pilotu anlatmaktadır. Gerçek bir romandan alınarak film haline getirilmiş konu gerçek yaşanmış olaydır. Dünyanın yuvarlak olduğunu görmek için dünya ekseni etrafında 360 derece dönmek isteyen pilot bir anda kaybolmuş ve aynı zamanda yazar olan pilot 40 yaşında ölü olarak bulunmuştur. Bu bir suyikast mi yoksa neden öldü pilot nereye kayboldu bu konuda çeşitli söylentiler olsa da filmi çekildi.