Anthony Joshua Alexander Povetkin Maçı Hangi Kanalda ? Maçı izle

/ 22 Eylül 2018 / / yorumsuz
Anthony Joshua Alexander Povetkin Maçı Hangi Kanalda ? Maçı izle

Anthony Joshua, geçtiğimiz aylarda çıktığı Klitchko maçı sonrasında bu kez Povetkin karşısında ünvan maçına çıkacak ve ünvanını korumaya çalışacak. Anthony Joshua Türk antrenör Ali Eren ile karşılaşmaya hazırlık yaptı. Anthony Joshua Alexander Povetkin maçı saatler sonra gerçekleşecek. Peki, boks tutkunlarının ekran başında olacağı ve sabırsızlıkla beklediği Anthony Joshua Povetkin maçı hangi kanalda ?  Saat kaçta ? Maç öncesinde her iki taraf hakkında bazı bilgiler verelim Anthony Joshua Povetkin maçı S Sports ekranlarından canlı yayınlanacak.  22 Eylül Saat 21:30 ‘da başlayacak maç tekrarı aynı gece 02:30 da izlenebilecek.

Joshua Povetkin Maçı

Antony Joshua sparring partneri olarak Ali Eren Demirezen’i seçti, Joshua’nın Türkleri çok sevdiğini belirten Demirezen, Joshua’nın hiçbir zaman cenk meydanlarından kaçmadığı için bu karşılaşmaya bir Türk ile çalışmaya karar verdiğini belirterek, “Joshua çok mütevazi ve centilmen bir insan. Özellikle sparring dövüşlerinden sonra yaptığımız muhabbet çok hoşuna gidiyor.  Bana Türkler hiç bir zaman savaş meydanlarından kaçmadığı için bir Türk ile çalışmak istediğini söyledi” açıklamasını yaptı.

Son iki yılda Joseph Parker ve Klitchko ile karşılaşan ve ünvan maçlarına bu gece yapacağı Povetkin ile devam edecek Anthony Joshua, boks tutkunlarına heyecan dolu anlar yaşatacak.  Kariyerinde çıktığı 21 maçın hepsini kazanan Joshua, bu maçla serisini sürdürmeyi amaçlıyor. Ayrıca Joshua 21 maçın 20 tanesini nakavt ile kazandı.

ANTHONY JOSHUA POVETKİN MAÇI SAAT KAÇTA HANGİ KANALDA?

Yılın önemli boks karşılaşmalarından birisi olan Anthony Joshua Povetkin maçı, 22 Eylül akşamı saat 21.30’da S Sports ekranlarından canlı yayınlanacak. Anthony Joshua Alexander Povetkin maçı tekrarı, aynı gece 02.30’da izlenebilecek.

Maçı yayınlayan S SPorts nasıl izlenir frekansları ;

Digiturk 85.Kanal
D-Smart 78.Kanal
Turkcell TV+ 77.Kanal
Türk Telekom Tivibu 74.KanalBenzer Konular