Arapsaçı izle, Arapsaçı Tv’de ilk kez yayınlanacak

/ 4 Şubat 2019 / / yorumsuz
Arapsaçı izle, Arapsaçı Tv’de ilk kez yayınlanacak

Arapsaçı izle, Arapsaçı Tv’de ilk kez yayınlanacak.  Arapsaçı filmi hangi kanalda yayınlanacak hemen söyleyelim. Arapsaçı filmi 5 Şubat Salı akşamı Startv ekranlarına gelecek.  Başrollerinde Hakan Meriçliler, Şinasi Yurtsever, Açelya Topaloğlu olan Arapsaçı filmi izle mek isteyenler Salı gecesi saatlerini akşam 20:00 a ayarlasın. İyi seyirler.

Arapsaçı filmi izle
Arapsaçı filmi izle

Arapsaçı izle, Arapsaçı Tv’de ilk kez yayınlanacak

Arapsaçı Film Konusu

Eski bir oyuncunun meşhur olduğu zamanlarından kalma bir deri ceket, binbir türlü tesadüf sonucunda birbirini hiç tanımayan insanların yollarının kesişmesine neden olur. Ceketin cebindeki loto kuponuna büyük ikramiye vurduğunu da hiç kimse bilmemektedir. Sürekli sahip değiştiren bu ceket, elinden geçtiği herkesin hayatını değiştirecektir.

Arapsaçı

Elden ele gezen bir ceket, hayatları kökünden değiştirebilir mi?  Çözebilene aşk olsun!

Yönetmen: Ömer Faruk Yardımcı
Oyuncular: Hakan Meriçliler, Şinasi Yurtsever, Açelya Topaloğlu
Yapım Yılı: 2018 / Türkiye
Türü: Komedi

Konusu;
Film, eski bir aktörün şöhretli zamanlarından kalan deri ceketin, tesadüfi olaylar sonucunda kesiştirdiği farklı insanların hayatlarını anlatıyor.

Ünlü olduğu zamanlardan kalan bir ceketin içerisine loto kuponu koyan eski bir aktör bir süre sonra bunu unutmuştur. Büyük ikramiye de unutulan bilete çıkınca işler bir hayli karışır. Yaşanan rastlantısal olaylar sonucu ceket elden ele dolaşarak birçok insana ulaşır. Ceket sayesinde yolları kesişen birçok insanın hayatı kökünden değişir ve yaşadıkları olaylar sonucu adeta arapsaçına döner.

Yayın Günü: 5 Şubat Salı 
Yayın Saati: 20.00
Kanal : StartvBenzer Konular