Arda ile omuz omuza Sertap Erener 13 mayıs

/ 12 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Arda ile omuz omuza Sertap Erener 13 mayıs

Ardanın mutfağında bu hafta omuz omuza veren isim Sertap Erener 13 mayıs günü konuk oluyor. Sertap Erener Arda’nın mutfağında ne kadar başarılı olacağını izleyeceğiz.

Sertap Erener’in konuk olduğu Arda’nın mutfağı programında omuz omuza vererek Arda’nın yemeğinin aynısı yapmaya çalışacak. Usta aşçı bir yandan yaparken anlatımı ile konuklarını yönlendiriyor. Eti kesiyorum bir çay kaşığı limon koydum brokoliyi doğradım gibi her yaptığını an ve an susmadan anlatıyor. Yanında konuk ta aynı özelliklerdeki mutfağa sahip Arda’nın anlattıklarını kopya çekmeden yapmaya çalışıyor ancak mutfak işi beceri işi Sertap Erener mutfakta nasıl 13 mayıs günü izleyeceğiz.

Arda’nın geçen konuklarından bahsedecek olur isek durmadan kopya çeken İdo geçen haftaki konuğu oldu. Daha önceki bölümlerinde Can Bonomo ile keyifli dakikalar geçirmiştik. 2 hafta kadar önce de Burcu Biricik’in mutfaktaki becerisini görmüştük ancak Eurovision’da bizi temsil eden, tüm Türkiye’nin yakından tanıdığı eskilerimizden bir sanatçı Sertap Erener herzaman kendisine özgü stili ile ön plana çıkan bir isim acaba mutfakta nasıl bir performansı var merak ediyoruz.