Ardanın Mutfağı 6 mayıs izle konuk İdo Tatlıses omuz omuza

/ 4 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Ardanın Mutfağı 6 mayıs izle konuk İdo Tatlıses omuz omuza

Her hafta farklı ünlünün konuk olduğu Ardanın Mutfağı 6 mayıs izle konuk İdo Tatlıses oluyor. İdo Arda’nın Mutfağı programını izle omuz omuza için pazar günleri TV8 ekranlarını takip edebilirsiniz. Tekrar bölümleri verilmeyen Arda’nın mutfağında geçen hafta Burcu Biricik konuk idi. Bu haftaki konuğu ise İdo Tatlıses oluyor.

Arda’nın mutfağında bu hafta kim konuk diye merak etmeyin. Ancak yemek yapma konusunda merakınız sürebilir. Arda’nın mutfağı’na katılan İbrahim Tatlıses’in oğlu ido artık büyüdü ve babası gibi sanatçı olsa da kulvarları çok farklı. Çok iyi yüz maker’a sahip ido bir pop müzik sanatçısı oldu.

Son zamanlarda yaptığı yeni şarkıları ile radyolarda hergün çalan ido Tatlıses’i birde yemek yaparken görecelim. Arda yan tarafta sesli anlatımları ile yemek yaparken İdo diğer yanda Arda’nın yönlendirmeleri ile yemeği yapmaya çalışacak. Peki sizce ido nekadar başarılı olabilir? İdo Arda’nın yaptığı yemeği yapabilecek mi hepimizi şaşırtacak Arda’nın mutfağı bu haftaki sürpriz konuğu ile çok heyecan verici.