Arda’nın Mutfağı Burcu Biricik 29 nisan pazar konuğu

/ 27 Nisan 2018 / / yorumsuz
Arda’nın Mutfağı Burcu Biricik 29 nisan pazar konuğu

TV8 programı her hafta farklı bir ünlüyü konuk ediyor. Arda’nın mutfağı 29 Nisan 2018 tarihindeki konuğu ise hepimizin bildiği genç güzel kim sizce pazar günü 11:30 da tekrarı olmayan bu bölümü izlemenizi öneriyoruz. Arda ile yemek yapacak ünlü konuğun adı nedir detayları geliyor.

29 Nisan Ardanın Mutfağı konuğu kim programına Burcu Biricik geliyor. Genç güzel Arda’nın kontrolünde tatlı yapacak. Programın akışı şöyle oluyor. Aşçıbaşı Arda yan tarafta yemeklerini yaparken sesli olarak aynı zaman da da anlatıyor. Acele etmeden yapsa da yan tarafında onu görmeden aynı tatlıyı yapacak olan Burcu Biricik nasıl bir tatlı yapacağını hepimiz merak ediyoruz.

Sesli anlatımları ile yönlendirme dışında hiçbir şekilde müdahale etmeden Arda yemeklerini yapıyor. Ünlülerin ise Arda’nın mutfağına konuk olarak hünerlerini sergilemesi yada fanları tarafından gülünç duruma düşmeleri an meselesi. Bazen yaptıkları Arda ile hiç benzemese de Burcu Biricik’in Arda’nın mutfağındaki yaptığı tatlı fazlası ile konuşulacak. Tatlının tuhaf hikayesi nasıl olacak ?

Burcu Biricik tabiki Arda’nın hızına yetişemeyecek ve tatlısı için geç kalacak. Çikolatayı tamperlemeyi bilmeyen Burcu aslında Temperature kelimesinden gelen tamper etmeyi Arda açıklayacak. Oda sıcaklığına getirmek anlamını öğrenene kadar geride kalan Burcu’nun yumurta kırma sahnesi de çok konuşulacak.