Arka Sokaklar 479. bölüm fragmanı ve özeti

/ 28 Nisan 2018 / / yorumsuz
Arka Sokaklar 479. bölüm fragmanı ve özeti

Her hafta suçlulara karşı polislerin verdiği mücadeleyi anlatan ve örgütleri çökertirken kendi hayatlarından ödün veren cesur adamların dizisi Arka Sokaklar 479. bölüm fragmanı ve özeti ile cuma akşamı yeni bölümü yayınlanıyor. Arka sokaklar dizisi tekrar bölümleri kanal D’nin gündüz saatlerinde çeşitli bölümleri ile yayınlanmaya devam ediyor.

Arka Sokaklar dizisinde serbest bırakılan Metin babası ile kucaklaşarak yaptıklarından pişman oluyor. Birdaha suç işlememek için komiser babasına sarılma sahnesi ile bizleri etkilemişti. Diziden ayrılacakmı sorularına sevindirici haber veren Metin diziden ayrılmamış oldu.

Ali’nin canını yaktığı örgüt lideri Ali’nin evine giriyor. Ali’nin ailesini esir alarak kendisini görüntülü arıyor. Rıza Baba’nın nezdinde operasyon onaylanıyor. Ortada Ali’nin ailesi var ancak Ali çok sinirlidir. Rıza baba Ali’nin ailesini kurtarabilecekmi? Eşi ve çocuğunu esir alan adam kim? Bu soruların cevabını Arka sokaklar 4 mayıs fragmanında bulacağız. Arka sokaklar yeni bölüm 4 mayıs hakkındaki önizleme fragmanı ve özeti hakkındaki videomu ektedir.