Arka Sokaklar 480. bölümde Mesut vurulacak mı

/ 5 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Arka Sokaklar 480. bölümde Mesut vurulacak mı

Cuma akşamlarının vazgeçilmezi Arka Sokaklar 480. bölümde Mesut vurulacak mı, çatışmanın ortasında kalan Mesut komser ölecek mi diziden ayrılacak mı yeni sezonda mesut komser oynayacak mı haberleri ile sarsılacağız. Mesut komser için son haberler.

Her bölümde başka bir çatışmanın içerisine giren Rıza Baba’nın ekibinden bela eksik olmuyor. Önce Ali’nin psikolojik durumu sonra Hüsnü komiser şimdide Mesut.

Ali içerisinde bulunduğu psikolojik durumu aşamıyor. Yatağının etrafına hayatını hatırlaması için resimler yerleştirilen Ali’nin kan testi sonuçları geldi. Kanında madde bulunmayan Ali ne kullanıyor. Neden birşeyler beynini kemiriyor ve durumu gittikçe ağırlaşıyor?

Hüsnü komiser diziden ayrılacak mı, son bölümde kanser belirtileri çıkan ve fragmanında ayna ile konuşup yatağına uzanan Hüsnü’nün sonu mu geliyor. Yüzlerce suçluyu yakalayıp tek tek hapse gönderen Hüsnü komiser yeni sezonda oynayacak mı merak ediyoruz.

Suçlular ormanda Mesut komiseri sıkıştırdıklarında çatışmanın ortasında kalır ve etrafı sarılır. Çapraz ateşin ortasında tek başına mücadele vermeye çalışan Mesut komserin durumu kötüdür. Acil yardım gelmez ise vurulup düşmesi an meselesidir.